Yengeç Burç Yorumları 5 Haziran 2021

İçerikler

Yengeç burcunun 5 Haziran 2021 Cumartesi günü için burç yorumları neler? Yengeç burcunu 5 Haziran 2021 Cumartesi günü neler bekliyor? Yengeç burcunu 5 Haziran 2021 Cumartesi günü aşk hayatında neler bekliyor? Yengeç burcunun 5 Haziran 2021 Cumartesi günü iş hayatı nasıl geçecek? Yengeç burcunun 5 Haziran 2021 Cumartesi günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Yengeç burcu 5 Haziran 2021 Cumartesi günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Yengeç Burcu 5 Haziran 2021 Cumartesi Günlük Aşk Burç Yorumu

Bekar veya bağlı, muhtemelen ilişkilerinizdeki duygusal dinamiği gözlemliyorsunuz ve muhtemelen bu süreçte bazı içsel çalışmalar yapıyorsunuz. Bakın, gezegensel yöneticinize ek olarak, Ay, karmik on ikinci sırlar ve bilinçsiz desenler eviniz aracılığıyla Merkür’e geri dönüş yaparak, Mars ve Plüton ile aynı anda çarpışacak. Sezginizi kullanın, Yengeç. Güç mücadelelerine ve ego gezilerine katılmayın. Gerçeğinizi söylemekten geri durmayın, zehirli olabilecek durumlardan uzak durun. Sonuçta, Merkür gerilemesi hala puslu Neptün ile çelişiyor, bu yüzden her şey göründüğü gibi değil.

Yengeç Burcu 5 Haziran 2021 Cumartesi Günlük ilişki Burç Yorumu

O büyük, tuhaf sorunu küçük parçalara ayırın – bu zihinsel atılımı ne zaman deneyimleyeceğinizi asla bilemezsiniz! Yine de yakında geliyor, o yüzden gerçekleştiğinde hepsini indirmeye hazır olun.

Yengeç Burcu 5 Haziran 2021 Cumartesi Günlük İş Burç Yorumu

Yengeç, liderlik becerileriniz bugün tam olarak sergileniyor ve bu, kariyeriniz için iyileştirici bir an. Gezegensel yöneticiniz olan ay, kariyerinizin onuncu evinizde Koç burcundaki Chiron ile bağlantı kuruyor. Sadece bu İkizler güneşine şifa enerjisi göndermiyor. İkizler mevsimi sesini yükseltiyor, ki bu her zaman rahat edebileceğin bir şey değil. Birlikte, bu sizi gerçeğinizi söylemeye ve işte liderlik etmeye itiyor. Yapabilirsin Crab!

Sen gerçekten mutlusun Yüksek sesle gülüyorsun! Gururla ayakta duruyorsun! Haklısın!

Yengeç Burcu 5 Haziran 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumu

İlişkiler son haftalarda şüphesiz bir gerilim noktası oldu, Yengeç. Kozmik temizlik ekibi sizi dolapta kalan iskeletlerle başa çıkmaya zorlarken, bu hikaye bugün devam ediyor gibi görünüyor. Ben-önce Mars, bugün güçlü Pluto’ya karşı çıkıyor ve “ben” ile “biz” arasındaki konuşulmamış veya duygusal olarak yüklü farklılıkları vurguluyor. Hevesli Koç ayı, enerjiyi kariyer sorunlarına ayırarak rahatlama sağlayabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu formu kullanarak, verdiğiniz bilgilerin işlenmesini kabul etmiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için gizlilik politikasına ulaşabilirsiniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.