Yengeç Burç Yorumları 28 Haziran 2021

Yengeç burcunun 28 Haziran 2021 Pazartesi günü için burç yorumları neler? Yengeç burcunu 28 Haziran 2021 Pazartesi günü neler bekliyor? Yengeç burcunu 28 Haziran 2021 Pazartesi günü aşk hayatında neler bekliyor? Yengeç burcunun 28 Haziran 2021 Pazartesi günü iş hayatı nasıl geçecek? Yengeç burcunun 28 Haziran 2021 Pazartesi günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıYengeç burcu 28 Haziran 2021 Pazartesi günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Yengeç Burcu 28 Haziran 2021 Pazartesi Günlük Aşk Burç Yorumu

Seçeneklerini araştır, Yengeç. Kolay çıkışa razı olmayın; bildiğinden çok daha değerlisin. Sürekli değişen gezegen yöneticiniz ay, heyecan ve heyecan verici yeni deneyimler arzunuzu çevreleyen temaları vurgulayarak, geniş dokuzuncu macera, yüksek öğrenim ve uzun mesafeli yolculuklar eviniz aracılığıyla rüya gibi kız kardeşiniz Balık’a kayacak. Luna ayrıca, altıncı sorumluluk evinizin hükümdarı olan geri giden Jüpiter ile güçlerini birleştirecek, bu da ölümden dönme havasında olduğunuz anlamına geliyor. Neyse ki, hem Mars hem de Venüs, istikrar arayan ikinci konfor, para ve değerler evinizde göz kamaştırırken, artık zamanınızı ve enerjinizi yatırmıyorsunuz… taahhüdünüzü alamadığınız sürece.

Yengeç Burcu 28 Haziran 2021 Pazartesi Günlük ilişki Burç Yorumu

Bugün hayatınıza yeni bir şey getiriyor ve siz onu seviyorsunuz! Belki de umduğunuz veya kendi başınıza gerçekleştirdiğiniz bir şeydir, bu yüzden üzerine atlayın ve sonuna kadar sürün.

Yengeç Burcu 28 Haziran 2021 Pazartesi Günlük İş Burç Yorumu

Bu, kariyerinizde sizin için bir iyileşme zamanı gibi gelebilir, Yengeç. Kısıtlayıcı Satürn, paylaşılan kaynaklarla ilgili sekizinci evinizde Kova’da retrodadır ve kariyer sektörünüzde Koç’ta yaralı şifacı Chiron ile destekleyici bir altmışlık açı oluşturur. Bu bağlantı, işinizde liderliğinizi çevreleyen geçmiş dersleri bütünleştirir. Belki de bu güçle temasa geçmediniz? Kucakla. Sen bir kardinal su burcusun ve zodyakın liderlerinden birisin!

Bugün bağımsızlık gününüz – otoriteden kurtulun ve kendi işinizin patronu olun.

Yengeç Burcu 28 Haziran 2021 Pazartesi Günlük Burç Yorumu

Bugün kabuğunuzda biraz zaman geçirin, Yengeç. Ay, Kova burcunda seyahat ederken, yavaş tempolu, düşünceli bir ruh hali içinde olmanız muhtemeldir. Luna’nın temas eksikliği, günü sade bir hale getiriyor, bu yüzden amaçsızlığı ve yavaşlamış hızı benimseyin. Daha sonra, ay eterik Balık’a kayar ve düşündürücü Jüpiter ile birleşir. Bu geçiş, yeni bir bakış açısı uyandırmaya yardımcı olan macera ve aktiviteleri teşvik eder.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.