Terazi Burç Yorumları 14 Haziran 2021

Terazi burcunun 14 Haziran 2021 Pazartesi günü için burç yorumları neler? Terazi burcunu 14 Haziran 2021 Pazartesi günü neler bekliyor? Terazi burcunu 14 Haziran 2021 Pazartesi günü aşk hayatında neler bekliyor? Terazi burcunun 14 Haziran 2021 Pazartesi günü iş hayatı nasıl geçecek? Terazi burcunun 14 Haziran 2021 Pazartesi günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıTerazi burcu 14 Haziran 2021 Pazartesi günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Terazi Burcu 14 Haziran 2021 Pazartesi Günlük Aşk Burç Yorumu

Önemli bir karar veriyorsun, bu yüzden topraklı kaldığından emin ol Terazi. Örneğin, Satürn aşk, tutku ve zevkten oluşan romantik beşinci evinizden geriye gitmeye devam ederken, borç, seks, enerji alışverişi ve ruh eşi bağlantılarından oluşan sekizinci eviniz aracılığıyla özgürlüğü seven Uranüs ile çatışacak ve bu eviniz arasında sürtüşme yaratacak sevgi arzuları ve önceki taahhütleriniz. Aklınızda bulundurun, deneysel onbirinci çağrışımlar evinizdeki bugünün Aslan ayı da özgürlüğü seven Uranüs ile çelişecek, bu nedenle süreçteki diğer ufukları keşfetmeye sezgisel olarak yönlendiriliyorsunuz. Yine de, enerjinizde güçlü bir çelişki var, bu yüzden dengenizi koruyun.

Terazi Burcu 14 Haziran 2021 Pazartesi Günlük ilişki Burç Yorumu

Yaratıcı veya iş projelerinizde çok fazla ilerleme kaydedebilirsiniz, bu nedenle doğru insanlarla bonus puanlar kazanmak için kendinizi onlara verin. İşbirliği yapmak için harika bir zaman, bu yüzden bir ortak alın!

Terazi Burcu 14 Haziran 2021 Pazartesi Günlük İş Burç Yorumu

Hareket etmeyi bekliyorsanız, Terazi, şimdi tam zamanı. Kova burcundaki uzun vadeli Satürn, yaratıcı projelerden oluşan beşinci evinizde geriye gidiyor ve şimdi bağlanması gereken gevşek uçları ortaya çıkarıyor. Satürn, sekizinci yatırım evinizde Boğa’daki Uranüs ile dengesiz bir açı oluşturuyor. Belki de yaratıcı işinize çok zaman ayırdınız ve şimdi değişimlerin lehinize tezahür ettiğini görüyorsunuz. İş ve kariyer sektörlerinizde de Venüs ve Jüpiter gibi bazı uygun gezegen enerjileri var. Bu gelişmeyi destekliyor.

Size yakın biri yüce fikirleri keşfediyor. Onlar yollarını bulurken sabırlı olun.

Terazi Burcu 14 Haziran 2021 Pazartesi Günlük Burç Yorumu

Bugün ilişkilerinizden talep edilen değişikliklere teslim olun, Terazi. Geleneği koruyan Satürn, değişim getiren Uranüs ile kafa kafaya gelir ve ortaklık ve yakınlık arenasına küçük depremler getirir. Bu yön, romantizme yaklaşımınız etrafında neyin serbest bırakılması ve yenilenmesi gerektiğine işaret ettiğinden, geçişlere yaslanmanıza izin verin. Ayın eğlenceli Aslan burcundaki varlığı, destek için arkadaş gruplarınıza başvurmanızı önerir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.