İkizler Burç Yorumları 5 Haziran 2021

İçerikler

İkizler burcunun 5 Haziran 2021 Cumartesi günü için burç yorumları neler? İkizler burcunu 5 Haziran 2021 Cumartesi günü neler bekliyor? İkizler burcunu 5 Haziran 2021 Cumartesi günü aşk hayatında neler bekliyor? İkizler burcunun 5 Haziran 2021 Cumartesi günü iş hayatı nasıl geçecek? İkizler burcunun 5 Haziran 2021 Cumartesi günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları İkizler burcu 5 Haziran 2021 Cumartesi günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

İkizler Burcu 5 Haziran 2021 Cumartesi Günlük Aşk Burç Yorumu

Destek için ruh kabilenize en son ne zaman yaslandınız, İkizler? Bugünün astrolojisinden kaynaklanan kaçınılmaz kaosa rağmen, Luna’nın deneysel on birinci evinizdeki bireysel özgürlüğünüzden geçişi ve meraklı gezegen hükümdarınız Merkür’e tatlı sextile, size açık bir şekilde iletişim kurma ve ufkunuzu keşfetme fırsatı sunuyor. Birine ilgi duymaya başladıysanız, diğer seçenekleri göz ardı etmeyin; ilginizi çeken bir şey görebilirsiniz. Karanlık tarafta, Luna, Mars ve Pluto ile çatışacak ve bu, konfor bölgenizden ruhsal taahhütlerinize kadar her şeye meydan okuyacak. Sezginizi kullanın. Hafifçe bas.

İkizler Burcu 5 Haziran 2021 Cumartesi Günlük ilişki Burç Yorumu

Yine o zaman – geçen hafta (veya daha uzun süre önce) yapılması gereken şeyleri bulmak için kağıt yığınları arasında avlanmanız gerekiyor. Her şey için doğru zihniyete sahipsin, bu harika.

İkizler Burcu 5 Haziran 2021 Cumartesi Günlük İş Burç Yorumu

Sevgili İkizler, bu paranız ve kariyeriniz için faydalı bir zamandır. İş için yapmak istedikleriniz ile gerçek realiteniz arasında sinerji yaşıyorsunuz. Fırsatlar ve projeler tutkularınızla daha uyumlu olabilir ve kollektife yardımcı olabilir. Sevgi ve denge gezegeni Venüs, ikinci para evinizde Yengeç burcunda ve kazanılan gelir, profesyonel evinizdeki Balık burcundaki geniş Jüpiter’e pozitif enerji gönderiyor. Bu, yaşamın çalışma alanlarına büyüme ve pozitif enerji getirebilecek hayırlı bir bağlantıdır.

Siz ve arkadaşlarınız bugün iyiye karşı kötü tartışmasına derinlemesine girebilirsiniz.

İkizler Burcu 5 Haziran 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumu

Bugünün kozmik manzarası hoşdan daha az görünüyor, İkizler. Kendi kendini motive eden Mars, hassas nokta Pluto ile savaşarak, samimiyet departmanında gizlenen herhangi bir gizli gerilimi vurgular. Bir partnere takılmaktansa, bireysel olarak neye ihtiyacınız olduğu konusunda nasıl daha doğrudan olabileceğinizi görmeye çalışın. Başka yerlerde, ateşli Koç ayı, yakın arkadaşlarınızla nefes alıp vermenize yardımcı olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu formu kullanarak, verdiğiniz bilgilerin işlenmesini kabul etmiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için gizlilik politikasına ulaşabilirsiniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.