İkizler Burç Yorumları 14 Haziran 2021

İçerikler

İkizler burcunun 14 Haziran 2021 Pazartesi günü için burç yorumları neler? İkizler burcunu 14 Haziran 2021 Pazartesi günü neler bekliyor? İkizler burcunu 14 Haziran 2021 Pazartesi günü aşk hayatında neler bekliyor? İkizler burcunun 14 Haziran 2021 Pazartesi günü iş hayatı nasıl geçecek? İkizler burcunun 14 Haziran 2021 Pazartesi günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıİkizler burcu 14 Haziran 2021 Pazartesi günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

İkizler Burcu 14 Haziran 2021 Pazartesi Günlük Aşk Burç Yorumu

Henüz varsayımda bulunma, İkizler. Bugünün ayı, kapanış, rüyalar, gizli gündemler ve karmik kalıplardan oluşan on ikinci evinizde özgürlüğü seven Uranüs ile karşı karşıya gelecek ve bilinçsiz ve mantıklı zihniniz arasında gerilim yaratacak. Unutmayın: Güneş sizin burcunuzda, ama aynı zamanda otoriter onuncu eviniz aracılığıyla sınırsız Neptün ile de çelişiyor. Bu nedenle, iddia seviyenizle mücadele ediyor veya belki de egonuzun büyük resmin önüne geçmesine izin veriyor olabilirsiniz. Bu nedenle, mevcut “durumunuzun” potansiyelini ikinci kez tahmin ediyorsanız, bugünün Aslan ayı sizi destek için arkadaşlarınıza güvenmeye teşvik ediyor.

İkizler Burcu 14 Haziran 2021 Pazartesi Günlük ilişki Burç Yorumu

Biriyle görüşüyorsanız, ilişkiniz üzerinde çalışmanız gerekir. Bekarsanız, genel olarak toleransınız üzerinde çalışın. Kırılmış gibi değilsin, ama her küçük gelişme biraz yardımcı oluyor.

İkizler Burcu 14 Haziran 2021 Pazartesi Günlük İş Burç Yorumu

İkizler, kendinizi dönüşüme ve planlanmamış değişikliklere hazırlayın. İzin verirseniz günün enerjisi stres getirebilir. Sinir bozucu gelse de, Merkür (gezegen yöneticiniz) gerilemesi, yavaşlamanın, her fırsatı iki kez değerlendirmenin ve yoldaki tümsekleri planlamanın akıllıca olduğu bir zamandır. Kısıtlama gezegeni Satürn de geri harekette ve gizli sektörünüzde Boğa’da şok edici Uranüs ile zor bir açı oluşturuyor. Bu, daha önce bilmediğiniz, bazıları zorlayıcı olan bilgileri gündeme getirebilir. Bugün onunla yuvarlanın.

Bazı insanlar her zaman bir açıyla çalışırlar. Gündemi olan kimseye güvenmeyin.

İkizler Burcu 14 Haziran 2021 Pazartesi Günlük Burç Yorumu

İkizler, hayat hakkında sahip olduğunuz eski yanlış anlamaların bugün yok olmasına izin verin. Evren ileriye doğru yeni bir yol açıyor, ancak eski varoluş biçimlerini bırakmaya istekli olmalısınız. Gelenek odaklı Satürn, bugün değişim getiren Uranüs ile gergin bir kareye kilitleniyor ve sizi aşırı gelişmiş ilişki yaklaşımlarını yenilemeye ve kendi kendini sabote eden zihinsel kalıpları serbest bırakmaya teşvik ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu formu kullanarak, verdiğiniz bilgilerin işlenmesini kabul etmiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için gizlilik politikasına ulaşabilirsiniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.