Günlük İş Burç Yorumları 26 Haziran 2021

İçerikler

26 Haziran Günlük İş Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını iş konularında neler bekliyor? İşte Cumartesi günü için 26 Haziran Günlük İş Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu
26 Haziran 2021 Cumartesi Koç Burcu Yorumları

Koç, bu önemli mesajları çevrimiçi olarak iletmek veya işinizi pazarlamak için olumlu bir gün. Kendinizi ortaya koymak önemlidir ve mali durumunuzu artırabilir. Sosyal Kova ayı, internet meseleleriyle ilgili onbirinci evinizde ve İkizler’deki iletişimsel Merkür ile uyumlu bir bağlantı kuruyor. Bu, mesajınıza başarı ve kabul edilebilirlik getirebilecek hayırlı bir aktivasyondur. Daha fazla katılım veya müşteri artışı ile ilgileniyor musunuz? Pazarlama kampanyası fikirlerinizi bugün test edin.


Boğa Burcu
26 Haziran 2021 Cumartesi Boğa Burcu Yorumları

Bu senin için güçlü bir zaman, Boğa! Paranızı geri almak bugün bir tema ve aynı zamanda değerinizle ilgili önemli konuşmaları planlamak için de en uygun gün. Kova ayı kariyer sektörünüzde geri giden Satürn’ü ve ayrıca para alanınızda İkizler’de uğurlu Merkür’ü harekete geçiriyor. Birlikte, bu sizi yalnızca finansal olarak hak ettiğiniz şey için konuşmaya değil, aynı zamanda becerilerinizi geliştirmeye de itiyor. Kendinizi kısa satmayın. Bunu olumlu bir yansıma zamanı olarak kullanın ve ihtiyaçlarınızı dile getirin.


İkizler Burcu
26 Haziran 2021 Cumartesi İkizler Burcu Yorumları

İkizler, iletişiminiz bugün inanılmaz derecede güçlü. Zodyakın ana konuşmacısı sizsiniz ve kozmos bu süper gücü güçlendiriyor. Gezegensel yöneticiniz Merkür, İkizler’de evinizde ve sizi güçlendiriyor. Daha geniş mesajların bulunduğu dokuzuncu evinizdeki Kova ayı da Merkür ile destekleyici bir bağlantı kuruyor. Bu gezegensel uyum, sizi yeni bir iş projesi başlatmanız veya yaptığınız işe daha fazla kişisel enerji enjekte etmeniz için etkiliyor. Başkaları da şu anda fikirlerinizi kabul edecek.


Yengeç Burcu
26 Haziran 2021 Cumartesi Yengeç Burcu Yorumları

Yengeç, bugün senin için büyük bir açıklama olabilir. Tipik olarak içe dönük bir burçsunuz ama kozmos size konuşmanız için bir platform sunuyor! Perde arkasında üzerinde çalıştığınız bir projeyi veya önemli bulguları bir yatırımcıya sunmanız gerekebilir. Kova ayı, diğer insanların parasıyla ilgili sekizinci evinizde ve İkizler’deki iletişimsel Merkür ile destekleyici bir bağlantı kuruyor. Bugün için en iyi tavsiye, kendi düşüncende güçlü olmak ve aynı zamanda kendi gerçeğini dile getirmektir!


Aslan Burcu
26 Haziran 2021 Cumartesi Aslan Burcu Yorumları

Etki yaratmaya hazırlan Aslan. İlgi odağı olmak sizin doğal yeteneğinizdir ve kozmos tam da bunu yapmak için bir platform sağlıyor. Birçok Aslan için, işinizde başkalarına kalpten kendinizi ifade edebilmek önemlidir. İletişim gezegeni Merkür, İkizler’de ve gruplar, arkadaşlar ve ağlardan oluşan onbirinci evinizde. Bu, başkalarını çevrimiçi olarak etkilemenize veya sektöre harika fikirler ifade etmenize yardımcı oluyor. Büyük düşün!


Başak Burcu
26 Haziran 2021 Cumartesi Başak Burcu Yorumları

Sevgili Başak, bugün senin için yoğun bir gün gibi gelebilir. Sosyal Kova ayı, altıncı iş evinizde ve geri giden Satürn ile bağlantı kuruyor. Birlikte bu, sorumlulukları artırabilir ve daha fazla ekip üyesini doğrudan yönetmeniz gerekebilir. İyi haber şu ki, profesyonel sektörünüzde Ay’ın İkizler’de iletişimsel Merkür ile destekleyici bir üçgen oluşturmasıyla bugün bunu yapmak için zihinsel açıklığa sahip olabilirsiniz. Sen bir lidersin Başak ve evren sana senin de olduğunu başkalarına göstermen için bir yol sunuyor.


Terazi Burcu
26 Haziran 2021 Cumartesi Terazi Burcu Yorumları

Terazi, bugün doğal yaratıcılığınızdan yararlanın. İşiniz için yeni ve etkileyici bir şey yapma fırsatınız var, o yüzden alın! Kova burcu, kendinizi ifade etmenin beşinci evinde, sizi yenilik yapmaya teşvik ediyor. İkizler’deki Merkür, daha geniş erişime sahip dokuzuncu evinizde. İster yaratıcı bir proje paylaşın, ister sosyal medyada yayınlayın, isterse bir kursa başlayın, yeni fikirleri başkalarına açıklamanın tam zamanı. Burcunuza hakim olan Venüs de profesyonel sektörünüzde. Bu yaratıcılık için güçlü bir gezegendir. Bugün ona dokunun.


Akrep Burcu
26 Haziran 2021 Cumartesi Akrep Burcu Yorumları

Akrep, bugün kendini ifade et! Kova ayı duygularınızı harekete geçiriyor ve yaşam yolunuzun onuncu evinde Aslan burcundaki Mars ile bir karşıtlık oluşturuyor. İlgi odağı olmak ve kendinizi ifade etmek doğanızda olmasa da, bu geçiş tam da bunu yapmanıza izin veriyor. Bir tutku projesinde çalışma motivasyonunu hissedebilir, yaptığınız işe daha fazla enerji katabilir ve onunla eğlenebilirsiniz! Kova’da geri giden Satürn de karışımdayken, kendinize koyduğunuz ve işinizi engelleyen sınırlamaları değiştirmenin zamanı geldi.


Yay Burcu
26 Haziran 2021 Cumartesi Yay Burcu Yorumları

Şu sözleşmeleri imzala, Yay. Yeni iş sözleşmelerinde gecikmeler, değişiklikler veya aksilikler yaşadıysanız, bugün bu ilerlemeyi sağlayabilir. Ayrıca profesyonel olarak bunun için net bir zaman. Sosyal Kova ayı iletişim sektörünüzde ve anlaşma evinizde İkizler’deki ana iletişimci Merkür ile destekleyici bir bağlantı kuruyor. Bu, özellikle enerjik kıyı açıkken, bu tür meselelerle ilgilenmek için uygun bir zamandır. Kendi lehinize pazarlık etmenin hala anahtar olduğunu unutmayın.


Oğlak Burcu
26 Haziran 2021 Cumartesi Oğlak Burcu Yorumları

Oğlak, finans ve iş bugün çok netlik kazanıyor. İşinize yaklaşırken kendinizi açık sözlü, enerjik ve doğru hissedebilirsiniz. Bunun nedeni, ikinci para evinizdeki havadar Kova ayının, rutin ve görevle ilgili altıncı evinizde iletişim gezegeni, İkizler’deki Merkür ile sinerji yaratmasıdır. Listeleri yapmak, stratejileri organize etmek ve ekibiniz bugün yapılacak harika aktivitelerdir. Bu, kendinizi başarıya ve Merkür doğrudan netliğini kullanmanın en uygun yoluna hazırlamanıza yardımcı olabilir.


Kova Burcu
26 Haziran 2021 Cumartesi Kova Burcu Yorumları

İş ortaklarınız veya meslektaşlarınız Kova arasında bugün zorlu tartışmalar olabilir. Belki de kendi yenilikçi fikirleriniz varken, onların akıllarında zaten belirlenmiş bir yaratıcı strateji var. Kova ayı, işbirliği sektörünüzde Leo’da anlamlı bir şekilde belirlenmiş Mars ile “itme ve çekme” bağlantısı kuruyor. Ortada nasıl buluşacağınızı bulmak, ekibe uyum sağlamak ve bunun sizin vizyonunuzla da uyumlu olmasını sağlamak önemlidir. İki fikri birleştirmek ve bir araya getirmek için sosyal ikna gücünüzü kullanın.


Balık Burcu
26 Haziran 2021 Cumartesi Balık Burcu Yorumları

Sevgili Balık, kozmos bugün size bir doz hava enerjisi veriyor. Sen duygusal bir su burcusun, bu yüzden bu senin için kolay. Ancak iletişim, değişimi deneyimleyebileceğiniz yerdir. Sınırları belirlemek, fikirlerinizi dile getirmek ve gerekli iş görüşmelerini yapmak bugün size daha kolay gelebilir. Kova ayı aktive oluyor ve gizli sektörünüzde geri giden Satürn’ü sınırlandırıyor. Fikirlerinizdeki sınırlamaları kaldırmanın ve dünyayla paylaşmanın zamanı geldi! Gezegenler sizi destekliyor.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu formu kullanarak, verdiğiniz bilgilerin işlenmesini kabul etmiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için gizlilik politikasına ulaşabilirsiniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.