Günlük İş Burç Yorumları 13 Haziran 2021

İçerikler

13 Haziran Günlük İş Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını iş konularında neler bekliyor? İşte Pazar günü için 13 Haziran Günlük İş Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu
13 Haziran 2021 Pazar Koç Burcu Yorumları

Sevgili Koç, bu zamanda açığa çıkacak gizli bilgilere hazırlanın. Bu sarsıcı olsa da, her şey onu nasıl ele aldığınızla ilgili. İkizler güneşi üçüncü iletişim evinizdedir ve gizli sektörünüzde Balık burcundaki puslu Neptün ile zor bir bağlantı kurar. Belki bu geçmişten gelen bir şeydir ve şimdi işinizi etkiliyor. Derin nefes alın, bu hızlı bir geçiştir ve yakında baskı azalır.


Boğa Burcu
13 Haziran 2021 Pazar Boğa Burcu Yorumları

Boğa, mali durumunuzun ve işten kazandığınız gelirin farkında olun. Bunu çevreleyen bazı tutarsızlıklar ve hatta gizli bilgilerin yeniden ortaya çıkması olabilir. İkizler güneşi ikinci para evinizde ve çevrimiçi onbirinci evinizde Balıktaki Neptün ile kafa karıştırıcı bir görünüm oluşturuyor. Bu, farkında olmak, işinizi ve bütçenizi iki kez kontrol etmek için ideal bir gün. Deneyimlediğiniz olumlu yönlerden biri, üçüncü iletişim evinizdeki Yengeç burcundaki gezegen yöneticiniz Venüs’ün ilk benliğinizde Boğa burcundaki Uranüs ile altmışlık bir açı oluşturmasıdır. Başkalarından destek alabilirsiniz ve bu sonunda olumlu değişimlere yol açabilir.


İkizler Burcu
13 Haziran 2021 Pazar İkizler Burcu Yorumları

Bugün işinizde dikkatli gezinin İkizler. Bu oldukça karmaşık bir gün olabilir ve kafa karışıklığı çok kolay ortaya çıkabilir. İkizler güneşi benliğinizin ilk evindedir ve profesyonel meselelerle ilgili onuncu evinizde Balıktaki Neptün ile tetikleyici bir açı oluşturuyor. İşyerinde otorite figürleriyle anlaşmazlıklar olabilir veya bazı büyük aksilikler meydana gelebilir. Bugün kendinize zaman ayırmayı, sabırlı olmayı ve her şeyin doğruluğunu iki kez kontrol etmeyi unutmayın. İletişimin yöneticisi Merkür’ün İkizler burcunda hala geri harekette olduğunu unutmayın!


Yengeç Burcu
13 Haziran 2021 Pazar Yengeç Burcu Yorumları

Yengeç, bugün halka yeni bir şey başlatmadan veya yayınlamadan önce iki kez düşünün. İkizler güneşi gizli on ikinci evinizde ve daha geniş mesajların dokuzuncu evinde Balık’taki Neptün ile açıklayıcı bir bağlantı kuruyor. Bu, netlik eksikliği getirebilir ve şu anda iletmeye çalıştığınız şey hakkında yanlış anlamalara neden olabilir. Tam gaz ilerlemek yerine, bundan kaçınmak için işleri kontrol etmek için zaman ayırın.


Aslan Burcu
13 Haziran 2021 Pazar Aslan Burcu Yorumları

Sevgili Aslan, bu senin için güçlü bir zaman; kendin olmaktan daha rahat hissedeceksin. İşyerinde öne çıkıyorsunuz ve bu, Leo’daki Mars ile bir bağlantı oluşturan yaratıcı Aslan ayı tarafından teşvik ediliyor. Önemli kariyer değişimleri ve değişimleri gerçekleştikten sonra, bugün bu yeni gerçekliğe adım atabileceğiniz zamandır. Ay ve Mars da iş gününüze enerji ve şevk getiriyor. İçine dokunun ve tutkulu olduğunuz şeyleri yapın!


Başak Burcu
13 Haziran 2021 Pazar Başak Burcu Yorumları

Başak, kariyerinle ve ayrılmaz bir iş ilişkisiyle ilgili ortaya çıkacak gizli bilgilere hazırlan. İkizler güneşi kariyerinizin onuncu evinde ve işbirliği evinizde Balık burcundaki belirsiz Neptün ile kare bir açı oluşturuyor. Belki de bu iş ortaklığının bazı yönlerinin artık işinize yaramadığının farkındasınızdır? Bölgede değişim olabilir, ancak evren önce sizi gerçekle yüzleşmeye teşvik ediyor.


Terazi Burcu
13 Haziran 2021 Pazar Terazi Burcu Yorumları

Sevgili Terazi, bugün mali durumunuzda değişiklikler olabilir. Gezegensel yöneticiniz Venüs, kariyerle ilgili onuncu evinizde ve aynı zamanda sekizinci yatırım evinizde Boğa’daki Uranüs ile altmışlık bir açı oluşturuyor. Belki de yatırımcılardan ya da bir işletme kredisiyle ilgili haber bekliyorsunuz. Bu olumlu yön, size yaşamın bu alanında nerede bir değişiklik hissedebileceğinizi ve rahatlayabileceğinizi gösteriyor. Finansal olarak güvende hissettiğinizde, işinizde daha da fazlasını başarabilirsiniz.


Akrep Burcu
13 Haziran 2021 Pazar Akrep Burcu Yorumları

Akrep, yaratıcı ruhunu kucakla! Aniden yeni bir kariyer fırsatı, sizi ileriye doğru iten bu zamanda gelebilir. Bu biraz rahatsızlık yaratabilse de, yeteneklerinize güvenin! Kendini ifade eden Aslan ayı, profesyonel yaşamınızın onuncu evinizdeki aksiyon gezegeni Mars ile bir bağlantı kuruyor. Bu aynı zamanda yedinci iş ilişkileri evinizde Boğa burcundaki düzensiz Uranüs’ü harekete geçiriyor. Bu yeni fırsat eğlence dolu olsa da daha önce yaptıklarınızdan tamamen farklı olabilir.


Yay Burcu
13 Haziran 2021 Pazar Yay Burcu Yorumları

Ne dediğinin farkında ol, Yay. Kozmos, Leo’daki ay ve Mars ile yaratıcılık özgürlüğü duygunuzu geri getiriyor – ancak bir uyarı var. İkizler güneşi Balık burcundaki Neptün’e karesiyle iletişim kesintilerini getiriyor. Akla ilk gelen çalışma stratejilerini uygulamak cazip gelse de, önce kaynamasına izin verin. Bugün zaman ayırmazsanız, meslektaşlarınız arasında hatalar ve yanlış anlamalar ortaya çıkabilir.


Oğlak Burcu
13 Haziran 2021 Pazar Oğlak Burcu Yorumları

Oğlak, önemli iletişimi başka bir güne saklayın. Kozmos, önemli belgelere daha yakından bakmanızı ve randevularınız için erken ayrılmanızı sağlamanızı teşvik ediyor. İletişimsel İkizler güneşi altıncı iş ve rutin evinizde, ancak Neptün Balık’ta zor bir açı oluşturuyor. Bu gezegensel hizalanma, kendinizi ifade etmek için en iyisi değil. Meslektaşlar da bu gün birlikte çalışmanın zor olduğunu hissedebilirler. Sabır alıştırması yapın.


Kova Burcu
13 Haziran 2021 Pazar Kova Burcu Yorumları

Kova, paranızı çevreleyen bilgiler gelişebileceğinden, iş hayatınız bugün zor gelebilir. Sinir bozucu olsa da, kendinizi stresli hissetmenize izin vermeyin. Her şey kendi kendine yoluna girecek, ancak organizasyonunuz ve rutininiz açısından neleri değiştirebileceğinizi not edin. Bunun nedeni, beşinci proje evinizdeki İkizler ayının, ikinci para evinizde Balıktaki Neptün ile zor bir açı oluşturmasıdır.


Balık Burcu
13 Haziran 2021 Pazar Balık Burcu Yorumları

Sevgili Balık, sembolünüz bir sebepten dolayı Balık. Zodyakın en sezgisel ve alıcı işareti olarak, başkalarına karşı durmak zor olabilir. Kozmos, iş hayatınıza gezinmesi zor olabilecek kafa karıştırıcı bir enerji getiriyor. Konuşkan İkizler güneşi, Balık burcundaki gezegen yöneticiniz Neptün ile olan bağlantısıyla kısıtlanmış hissediyor. Derin bir nefes almak ve önce başkalarının kendilerini ifade etmelerine izin vermek yardımcı olabilir.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu formu kullanarak, verdiğiniz bilgilerin işlenmesini kabul etmiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için gizlilik politikasına ulaşabilirsiniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.