Günlük Burç Yorumları 9 Haziran 2021

9 Haziran Günlük Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Çarşamba günü için 9 Haziran Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu
9 Haziran 2021 Çarşamba Koç Burcu Yorumları

Çarşamba göğü altında işleri tamamla, Koç. Ay, enerji seviyelerini düşürerek ve geçen ay ortaya çıkan konularda kapanış bulmaya teşvik ederek, yansıtıcı İkizler’deki düşüş evresinde yorgun bir şekilde gezinir. Luna’nın gerçekçi Satürn ile topraklanmış bağlantısı, uzun vadeli hedeflerinize doğru istikrarlı adımlar atmanıza yardımcı olur. Aynı zamanda gerçekçi ve temele dayalı bir yaklaşım gerektiren sohbetlere katılmak için de ideal bir gün.


Boğa Burcu
9 Haziran 2021 Çarşamba Boğa Burcu Yorumları

Bir Boğa olarak, tatmin hissetmek için hayatınızda ortaya çıkan somut ilerlemeyi görmeniz gerekir. Ay, zihinsel olarak keskin İkizler’de süzülürken ve öz disiplinli Satürn ile destekleyici bir bağlantı oluştururken, evren bugün bu kapıyı açmaya çalışıyor. Bu özellik, uzun saatler ve odaklanmış kararlılık gerektiren işle ilgili her türlü çabayı destekler. Luna’nın derin düşüş aşaması enerji seviyelerini düşürebilir, bu yüzden aşırıya kaçmamaya çalışın.


İkizler Burcu
9 Haziran 2021 Çarşamba İkizler Burcu Yorumları

Bugün vücudunu dinle İkizler. Tamamen zihinsel dünyanıza dalmaya eğilimlisiniz, bu yüzden ayın burcunuzdaki besleyici varlığının sizi fiziksel ihtiyaçlarınızla yeniden tanıştırmasına izin verin. Enerji seviyelerinin düşük olması muhtemeldir, ancak Luna’nın yetenekli Satürn ile bağlantısı, yeni ortaya çıkan yaşam vizyonunuzdan kopmanıza yardımcı olabilir. İş yerine kolaylığa öncelik vermeyi hedefleyin!


Yengeç Burcu
9 Haziran 2021 Çarşamba Yengeç Burcu Yorumları

Bir Yengeç olarak, huzurunuzu geri kazanmak için düzenli olarak kabuğunuza çekilmeniz gerekir. Herkesin ihtiyaçlarından uzaklaşın ve bugün sessizce kendinizi iyileştirmeye odaklanın. İçe dönük İkizler ayı, derin bir düşüş evresinde ve yarının güçlü tutulmasına hazırlanıyor – bu nedenle, tamamen tükenmiş hissediyorsanız, uzaklaşmak ve geri çekilmek için kendinize izin verin. Luna’nın topraklanmış Satürn ile istikrarlı bağlantısı, herhangi bir duygusal ilişki konusunu sakince sindirmenizi sağlar.


Aslan Burcu
9 Haziran 2021 Çarşamba Aslan Burcu Yorumları

Bugün sakin ol, Leo. Kozmik yakıt deposu azalıyor, çünkü baş döndürücü İkizler ayı azalma evresinden geçiyor ve yarınki tutulma için hazırlanmaya başlıyor. İşleri sonuca bağlamak ve son haftalarda ortaya çıkan acil konularda bir sonuca varmak için ideal bir gün. Luna’nın topraklanmış Satürn ile destekleyici bağlantısı, zihinsel dayanıklılık gerektiren görevler için ideal bir gün olmasını sağlar.


Başak Burcu
9 Haziran 2021 Çarşamba Başak Burcu Yorumları

İş cephesinde büyük şeyler yolunuza çıkıyor, Başak. Onlara yer açmak için, bugün mevcut iş durumunuzun dırdırcı veya aşırı büyümüş unsurlarını serbest bırakmayı hedefleyin. Düşünceli İkizler ayı, yorgun düşüş aşamasından geçerek sizi kapanışa ve tamamlamaya odaklanmaya teşvik ediyor. Luna’nın sorumlu Satürn ile topraklama bağlantısı, sınırları belirlemenize ve iş açısından neye ihtiyacınız olduğunu tanımlamanıza yardımcı olur.


Terazi Burcu
9 Haziran 2021 Çarşamba Terazi Burcu Yorumları

Kariyer yolunuz yılın bu zamanında son derece önemlidir, Terazi. Bir sonraki adımınızı bulmak için, olasılıklarınızı genişletmeye ve vizyonunuzu tanımlamaya devam etmek önemlidir. Azalan İkizler ayı yarının güçlü tutulması için hazırlanırken, geçen ay ortaya çıkan tüm taahhütleri bugün tamamlamayı hedefleyin. Luna’nın sabitlenmiş Satürn ile dengeleyici üçgeni, takip edilmesi gereken yaratıcı projeleri temellendirmenize yardımcı olabilir.


Akrep Burcu
9 Haziran 2021 Çarşamba Akrep Burcu Yorumları

Çarşamba günkü gökyüzü, kendinizi duygusal olarak yeniden dengelemenize yardımcı olur, Akrep. Ay, yarının güçlü tutulması için dükkanı kapatmaya hazırlanıyor, yansıtıcı İkizler arasında yorgun bir şekilde yüzüyor. Derinlere inmek ve neyin serbest bırakılması gerektiğini belirlemek için bugünün enerjisini kullanın. Ayın küçülen evresi bize kendimizi bırakıp tamamlamayı bulma şansı veriyor. Luna’nın sabit Satürn ile bağlantısı, mevcut ailenizi ve ev hikayenizi dengeleyici bir ışıkta sindirmenize yardımcı olur.


Yay Burcu
9 Haziran 2021 Çarşamba Yay Burcu Yorumları

Bugün yakın ilişkilerinize odaklanın, Yay. Yeni büyümenin ortaya çıkması için bir şeylerin serbest bırakılması gerekiyor. Azalan İkizler ayı, geçen ayın ana görevlerinin tamamlanmasına ve kapanmasına odaklanan düşük enerjili bir gün önerir. Luna’nın topraklanmış Satürn ile destekleyici bağlantısı, mevcut işbirliklerinin geleceği hakkında ciddi sohbetler için ideal bir gün olmasını sağlıyor.


Oğlak Burcu
9 Haziran 2021 Çarşamba Oğlak Burcu Yorumları

Bugün aşırıya kaçma, Oğlak. Yapılacaklar listenizin üstesinden gelmek için ilham almanız muhtemel olsa da, enerjinizi aşırıya kaçma konusunda dikkatli olun. Ay, her yerde enerji seviyelerini önemli ölçüde düşüren yarınki tutulmaya hazırlanmak için azalma evresinde yüzer. Elinden geleni yap, ama kendini zorlama! Luna’nın cetveliniz, yetenekli Satürn ile topraklanmış bağlantısı, doğal becerilerinizi birleştirmenizi kolaylaştırır.


Kova Burcu
9 Haziran 2021 Çarşamba Kova Burcu Yorumları

Odağınızı bugün yaratıcı çabalarınıza yönlendirin, Kova. O arenada işleri nerede tamamlayabilirsiniz? Yansıtıcı İkizler ayı, becerilerinizle ilgili belirsiz güven açısından artık size hizmet etmeyen şeyleri salıvermenizi teşvik eder. Luna, günü yönetici gezegeniniz, topraklanmış Satürn ile canlandırıcı bir bağlantıda geçirerek, kim olmak istediğinize dair yeni sınırlar ve tanımlar oluşturmanıza olanak tanır.


Balık Burcu
9 Haziran 2021 Çarşamba Balık Burcu Yorumları

Günü gürültüden uzak geçir, Balık. Yarının güçlü tutulması bu arenada duyguları harekete geçirmeye başladığından, aile hikayenizin etrafındaki bazı eski bagajları serbest bırakmaya hazırsınız. Ay, günü azalma evresinde geçirir, bu da dinlenmeye ve salıvermeye öncelik vermenin önemli olduğunu gösterir. Luna’nın sorumlu Satürn ile topraklama üçgeni, korkularınızla yüzleşmenize ve sizin için neyin iyi olduğu konusunda yeni sınırlar belirlemenize yardımcı olur.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.