Günlük Burç Yorumları 28 Haziran 2021

28 Haziran Günlük Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Pazartesi günü için 28 Haziran Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu
28 Haziran 2021 Pazartesi Koç Burcu Yorumları

Bu hafta işler yavaş başlıyor, Koç. Ay, zihinsel olarak düşünen Kova’dan geçerken rahat bir tempoya yaslanın. Luna’nın temas eksikliği, uzun vadeli hedeflere ve topluluk bağlantılarına odaklanarak kolay ama biraz amaçsız bir gün geçirmenizi sağlar. Daha sonra, ay “duygulu” Balık’a dalar ve ruh halini yükselten Jüpiter ile birleşir; bu da yalnızlık içinde huzurlu, onarıcı zamana olan ihtiyacınızı artırır.


Boğa Burcu
28 Haziran 2021 Pazartesi Boğa Burcu Yorumları

Mevcut kariyer projeleriniz etrafında toplanan tüm boşlukları alın, Boğa. Ay mantıklı Kova burcunda dolanırken, şimdi dikkatinizi bakıma ve küçük onarımlara göndermenin zamanı geldi. Ayın temas eksikliği, günü yavaş ve rahat bir hale getirir, bu yüzden kendinizi çok fazla zorlamayın. Luna empatik Balık’a kayar ve daha sonra iyimser Jüpiter ile birleşerek sosyal ağınıza kalpleri kaldıran bağlantılar sağlar.


İkizler Burcu
28 Haziran 2021 Pazartesi İkizler Burcu Yorumları

İkizler olarak, hayatı sonsuza kadar merak ediyorsunuz. Ay, ilerleyen Kova burcunda dolaşırken, bugün dünyaya açık fikirli yaklaşıma kendinizi bırakın. Eğitim girişimlerine girmek veya rutini bozan bir macera aramak için ideal bir zaman. Daha sonra, ay duygulu Balık burcuna dalar ve fırsat getiren Jüpiter ile birleşerek tatlı koşulları kariyer cephesine çeker.


Yengeç Burcu
28 Haziran 2021 Pazartesi Yengeç Burcu Yorumları

Bugün kabuğunuzda biraz zaman geçirin, Yengeç. Ay, Kova burcunda seyahat ederken, yavaş tempolu, düşünceli bir ruh hali içinde olmanız muhtemeldir. Luna’nın temas eksikliği, günü sade bir hale getiriyor, bu yüzden amaçsızlığı ve yavaşlamış hızı benimseyin. Daha sonra, ay eterik Balık’a kayar ve düşündürücü Jüpiter ile birleşir. Bu geçiş, yeni bir bakış açısı uyandırmaya yardımcı olan macera ve aktiviteleri teşvik eder.


Aslan Burcu
28 Haziran 2021 Pazartesi Aslan Burcu Yorumları

Odağınızı dünyanızdaki yakın ilişkilere yönlendirin Leo. Ay, bugün iletişimle ilgili Kova burcunda süzülüyor ve aşk hayatınızın değişen arazisine odaklanmanıza yardımcı oluyor. Luna’nın yön eksikliği, güne yavaş başlamaya neden olur, bu nedenle yeni girişimler başlatmaktan kaçının. Daha sonra, ay duygulu Balık burcuna geçer ve büyük yürekli Jüpiter ile birleşir. Bu, ortaklıklara iyimser bir hava katıyor.


Başak Burcu
28 Haziran 2021 Pazartesi Başak Burcu Yorumları

Gerçek Başak tarzında, bazı üretken çabalarda kendinizi şımartmak istiyorsunuz. Mantıklı Kova ayı, odak noktanızı yapılacaklar listenizdeki yaklaşan işlere yönlendirir. Luna’nın kozmik eylem eksikliği, büyük yeni girişimlere başlamak yerine küçük düzeltmeler ve düşük anahtarlı bakım önerir. Daha sonra, ay rüya gibi Balık’a dalar ve iyimser Jüpiter ile birleşerek yakın ortaklıklara tatlı bir destek getirir.


Terazi Burcu
28 Haziran 2021 Pazartesi Terazi Burcu Yorumları

Pazartesi günkü gökyüzü işleri yüksek vitese geçirmeyi zorlaştırıyor, Terazi. Geleceğe yönelik Kova ayı, çabalarınızı yaratıcı satış noktalarına ve zevk arayışına odaklarken, kendinizi serbest bırakın. Luna’nın duygusal Balık’a daldığı ve umutlu Jüpiter ile birleştiği günün ikinci yarısı için herhangi bir üretken eylemi saklayın. Bu yön, çalışma projelerine inanç ve ilham artışı getirebilir.


Akrep Burcu
28 Haziran 2021 Pazartesi Akrep Burcu Yorumları

Ev hayatınız bugün çok önemli, Akrep. Önümüzdeki haftaya acele etmek yerine, yavaş başlamayı hedefleyin ve sağlam bir duygusal temele sahip olduğunuzdan emin olun. Ailenizle bağlantı kurmak ve ev ortamınızı en iyi şekilde hissetmek için düzeltmek için biraz zaman ayırın. Daha sonra Luna, büyük kalpli Jüpiter ile birleşerek yatıştırıcı Balık’a dalar. Bu yön, romantizme ve yaratıcı çıkışlara yükseltilmiş bir enerji getiriyor.


Yay Burcu
28 Haziran 2021 Pazartesi Yay Burcu Yorumları

Dikkatinizi bugün ruh sağlığınıza gönderin, Yay. Bu arenada nerede yavaşlayabilir ve daha iyi bir denge duygusu bulabilirsiniz? Pazartesi gününün rahat kozmik atmosferi, günlük tutmak, sohbet etmek ve meditasyon için ideal bir gün yapar – ay, Kova burcunda yüzerken. Daha sonra, ay duygulu Balık burcuna dalar ve yöneticiniz Jüpiter ile birleşir. Bu, bastırılmış duyguların kilidini açmaya yardımcı olur ve aile bağlantılarını güçlendirir.


Oğlak Burcu
28 Haziran 2021 Pazartesi Oğlak Burcu Yorumları

Pazartesi gününün kozmik manzarası Oğlak burcunda üretken olmak istiyorsunuz. Yine de, mantıklı Kova ayı, işleri yoluna koymaya yardımcı olan temaslardan yoksun görünüyor. Tamamen yeni bir şeye atlamak yerine, küçük çabalara ve devam eden projelerin sürdürülmesine odaklanın. Daha sonra, Luna şiirsel Balık’a dalar ve iyimser Jüpiter ile birleşerek ruh halinizi yükselten konuşmaları yörüngenize getirir.


Kova Burcu
28 Haziran 2021 Pazartesi Kova Burcu Yorumları

Önümüzdeki haftaya ilerlemeyi bekleme, Kova. Pazartesi günkü gökyüzü yavaş ve istikrarlı bir enerji sunuyor, çünkü besleyici ay burcunuzda kalışını bitiriyor. Bugünden en iyi şekilde yararlanmak için enerjinizi bedeninize, sağlığınıza ve ifade edilmemiş duygularınıza gönderin. Daha sonra, ay yaratıcı Balık burcuna geçiş yapar ve hevesli Jüpiter ile birleşerek yeteneklerinize uygulamanız için size taze ilham verir.


Balık Burcu
28 Haziran 2021 Pazartesi Balık Burcu Yorumları

Pazartesi günü gökyüzü çoğunlukla amaçsız, Balık. Luna, günü baş döndürücü Kova burcunda herhangi bir temas olmadan geçirir ve bu da düşük anahtarlı, düşük enerjili bir gün sağlar. Dinlenmeyi yakalamayı ve yalnızlık içinde zaman geçirmeyi hedefleyin. Daha sonra, ay burcunuza sıçrar ve yönetici gezegeniniz olan ruhsal Jüpiter ile birleşir. Bu, kabuğunuzdan fırlamanıza ve iyimser bir ruh halini benimsemenize yardımcı olurken aynı zamanda bastırılmış duyguların engelini kaldırmanıza da yardımcı olur.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.