Günlük Burç Yorumları 23 Haziran 2021

23 Haziran Günlük Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Çarşamba günü için 23 Haziran Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu
23 Haziran 2021 Çarşamba Koç Burcu Yorumları

Çarşamba günü gökyüzü kozmik aksiyonla dolu, Koç. Bond odaklı Venüs, gerçeği ortaya çıkaran Plüton ile gözleri kilitler ve iç cephede ortaya çıkan herhangi bir ilişki sorununa güçlü bir enerji getirir. Aile dinamikleri ve kariyer kaygılarının bir stres noktası olması muhtemeldir. Neyse ki, hayat veren güneş, inanç aşılayan Jüpiter ile aynı hizadadır ve iyileşme için geniş bir alan ve üzerinde durmak için sağlam bir zemin sunar.


Boğa Burcu
23 Haziran 2021 Çarşamba Boğa Burcu Yorumları

Boğa, bugün kendini büyük bir boşlukta bulman muhtemel. Derinlere inmenize ve yargılamadan hissedilmesi gereken her şeyi hissetmenize izin verin. Yönetici gezegeniniz, manyetik Venüs, duygusal olarak ham Pluto’ya karşı çıkıyor ve kapınıza yoğun ama iyileştirici konuşmalar getiriyor. Neyse ki, aydınlatıcı güneşin büyük kalpli Jüpiter ile tatlı uyumu, hedefleriniz etrafında ortaya çıkan yeni fırsatlara eğilmenizi sağlar.


İkizler Burcu
23 Haziran 2021 Çarşamba İkizler Burcu Yorumları

Çarşamba gününün kozmik manzarası, yatıştırıcı ve yoğun İkizler arasında garip bir karışım. Bağ arayan Venüs, duygusal olarak güçlü Plüton ile hoşnutsuz bir bağlantıya kilitlenir. Bu yön, halının altına süpürülen ilişki konularını yoğunlaştırmaya ve onları net bir şekilde ortaya koymaya, özellikle de parayla ilgili konulara karşı sorumludur. Neyse ki, güneşin iyi hissettiren Jüpiter ile olan tatlı bağı, çalışma cephesindeki ufukları aydınlatıyor.


Yengeç Burcu
23 Haziran 2021 Çarşamba Yengeç Burcu Yorumları

Kendi gerçeğine yer aç, Yengeç. Sevgili Venüs, dönüştürücü Plüton ile gergin bir karşıtlığa kilitlendiğinden, yüzeyin altında demlenen herhangi bir ortaklık sorununun bugün kendilerini tanıtması muhtemeldir. Neyse ki, aydınlatıcı güneşin büyük kalpli Jüpiter ile destekleyici bağlantısı, ağırlığın ışığında iyi hissetmek için büyüme ve kendini genişletme fırsatları sunuyor.


Aslan Burcu
23 Haziran 2021 Çarşamba Aslan Burcu Yorumları

Bugün içinizde yükselen iyimserliğe yaslanın, Leo. Yönetici gezegeniniz, hayat veren güneş, bugün inanç aşılayan Jüpiter ile uyumlu bir anlaşma yapıyor. Bu eşleştirme, kendinizi iyi hissetmenizi ve büyük resmi görmenizi kolaylaştırır – özellikle de bir zamanlar yolunuza çıkan eski duygusal materyalin etrafında. Bununla birlikte, sevgili Venüs gerçeği arayan Plüton’la kafa kafaya geldiğinden, yoğunluğun başını ilişki meseleleri etrafında büyütmesi muhtemeldir.


Başak Burcu
23 Haziran 2021 Çarşamba Başak Burcu Yorumları

Çarşamba günü gökyüzünün altında düello yapan güçler var Başak. Bağ oluşturan Venüs, yara iyileştirici Plüton ile yoğun bir karşıtlığa kilitlenir ve göz ardı edilen ilişki gerçeklerini açığa çıkarır – özellikle arkadaşlar ve topluluk duygunuzla ilgili. Neyse ki, güneşin büyük kalpli Jüpiter ile olan tatlı bağı, darbeyi yumuşatıyor ve kişilerarası ilişkilerinizde bir inanç ve büyüme duygusu uyandırıyor.


Terazi Burcu
23 Haziran 2021 Çarşamba Terazi Burcu Yorumları

Bugün karanlığa çekiliyorsun, Terazi. Ev ve aile hayatınız ile ilgili çirkin gerçeklerden çekinmek yerine, onların gözünün içine bakmayı hedefleyin. Yönetici gezegeniniz, manyetik Venüs, yara iyileştirici Plüton ile rahatsız edici bir bağlantıya kilitleniyor. Bu yön, geçmişinizin gizli unsurlarını odak noktasına getirir. Neyse ki, güneşin inanç aşılayan Jüpiter ile yatıştırıcı bağlantısı, kariyer cephesine hediyeler getiriyor.


Akrep Burcu
23 Haziran 2021 Çarşamba Akrep Burcu Yorumları

Çarşamba günü gökyüzü kozmik aksiyonla dolu, Akrep. İlişki kuran Venüs, duygusal olarak ham Plüton ile gergin bir karşıtlığa kilitlenir ve yoğun ortaklık konuşmaları ve ifşaatlar başlatır. Yumruklarla yuvarlan ve havayı temizlemek için her şeyle olabildiğince dürüstçe yüzleş. Neyse ki, aydınlatıcı güneşin büyük kalpli Jüpiter ile uyumlu bağlantısı, bol miktarda olgun, yaratıcı enerji sağlar.


Yay Burcu
23 Haziran 2021 Çarşamba Yay Burcu Yorumları

Bugün ışığın parlamasına izin verin, Yay. Enerji veren güneş, tatlı ışınlarını yönetici gezegeniniz Jüpiter’e gönderir. Bu aydınlatıcı temas, kendi kalbinizin karanlığına cesurca gitmenize yardımcı olur. Bağ kuran Venüs, gerçeği ortaya çıkaran Plüton’a karşı olduğu için, bugün bu cesaret ve inanç artışına ihtiyacınız olacak. Bu ağır yön, özellikle para ve kaynaklarla ilgili bazı acı verici dürüst konuşmalar için ilişki iskeletlerini gün ışığına çıkarır.


Oğlak Burcu
23 Haziran 2021 Çarşamba Oğlak Burcu Yorumları

Oğlak, bugün ilişki hikayenizde ortaya çıkan güçlü anlatılara yaslanın. Aşık Venüs, gerçeği arayan Plüton’la gözlerini kilitler ve dürüst bir değerlendirme için gizli hayal kırıklıklarını veya uykuda olan sorunları açığa çıkarır. Kendinizi duygusal olarak kesmek yerine, ellerinizi kirletmeyi hedefleyin. Aydınlatıcı güneş ve inanç aşılayan Jüpiter’in destekleyici bağlantısı, iletişim tarzınıza büyüme sağlar.


Kova Burcu
23 Haziran 2021 Çarşamba Kova Burcu Yorumları

Bir Kova olarak, durgun sorunlara yenilikçi bir yaklaşım getirmek için doğdunuz. Değer belirleyici Venüs bugün gerçeği ortaya çıkaran Plüton’a karşı olduğu için, bugün iş hayatınızda bu iyiliğe kendinizi adamaya bırakın. Bu güçlü yön, özellikle çalışma koşullarınızdaki gizli gerilimleri açığa çıkarır. Başka bir yerde, güneşin Jüpiter ile olan destekleyici bağlantısı, beceri setleriniz ve para hikayeniz konusunda iyimserliği artırıyor.


Balık Burcu
23 Haziran 2021 Çarşamba Balık Burcu Yorumları

Bugün vahiy ışınlarının tadını çıkarın, Balık. Yönetici gezegeniniz, ruhsal olarak hassas Jüpiter, bugün hayat veren güneşten destekleyici bir bağlantı alıyor. Bu canlandırıcı temas, yaratıcı gücünüz ve kimliğiniz etrafında tazelenmiş, enerji dolu bir farkındalık duygusu getirir. Başka yerlerde, sevgili Venüs gözlerini yeraltı dünyasından Plüton’la kilitlediğinden, duygusal yoğunlukların kaynaması muhtemeldir. Bu temas, cinsellik veya romantizm etrafında gelişen gizli veya bastırılmış sorunları ortaya çıkarır.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.