Günlük Burç Yorumları 2 Haziran 2021

2 Haziran Günlük Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Çarşamba günü için 2 Haziran Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu
2 Haziran 2021 Çarşamba Koç Burcu Yorumları

Köklerinde neler oluyor Koç? Son haftalarda eviniz ve aile ortamınızla ilgili enerji tüketen durumlarla uğraşıyorsunuz. Durum tatlandırıcı Venüs ev sahibi Kansere doğru ilerlerken, evren bugün bu bölümde çok ihtiyaç duyulan bir rahatlama sunuyor. Bu geçiş, aile bağlarını iyileştirmek ve şu andan itibaren 27 Haziran’a kadar yaşam alanınızı güzelleştirmek için ideal bir zamandır.


Boğa Burcu
2 Haziran 2021 Çarşamba Boğa Burcu Yorumları

Bir Boğa olarak, kozmik rehberlik için büyüleyici gezegen Venüs’e bakarsınız. Çarşamba günkü gökyüzü, Venüs’ün entelektüel İkizler burcundan son derece hassas Yengeç burcuna gidişine tanıklık ediyor. Bu geçiş, duygusal tepkilerinizi artırır ve genellikle pratik düşünme tarzınıza 27 Haziran’a kadar derin nostaljik bir hava verir. Bu hareket aynı zamanda, ruhunuzdan konuşmanıza yardımcı olan savunmasız iletişime girme çabalarınıza odaklanır.


İkizler Burcu
2 Haziran 2021 Çarşamba İkizler Burcu Yorumları

İkizler, sağda solda parmaklarının arasından kayıp gidiyor. Ya da geçiminizi sağlamak için acele etmek zorunda kalıyorsunuz. Hediye veren Venüs, rahatlık arayan Yengeç burcuna doğru ilerlerken, evren bugün size biraz daha yastıklama sağlamak için komplo kuruyor. Bu geçiş, 27 Haziran’a kadar yeteneklerinizi geliştirmenize yardımcı olurken gelirinizi artırmanıza yardımcı olacak yeni fırsatlar getirmeye çalışıyor.


Yengeç Burcu
2 Haziran 2021 Çarşamba Yengeç Burcu Yorumları

Hayat son haftalarda bir mücadele oldu Yengeç. Mars’ın burcunuzdaki varlığı, sizi öfke yönetimi ve bağımsız ihtiyaçlarınızla başa çıkmaya zorluyor. Neyse ki, durumu tatlandıran Venüs bugün burcunuza doğru ilerliyor ve burada 27 Haziran’a kadar kalacak. Venüs’ün buradaki varlığı insanları size alevdeki bir güve gibi çekiyor ve tarzınızı ve görünümünüzü güncellemek için yılın en iyi zamanı.


Aslan Burcu
2 Haziran 2021 Çarşamba Aslan Burcu Yorumları

Kapalı kapılar ardında işler pek hoş olmadı Leo. Uzun vadede karşılığını alacak, uzun zamandır beklenen, kalp merkezli bir çalışma yapıyorsunuz. Bağ kurma Venüs içten Yengeç burcuna doğru kayarken, bugünün gökyüzü, sosyal çekilme ihtiyacınızın arttığını görüyor. Venüs’ün buradaki varlığı, 27 Haziran’a kadar kendi kendini sabote eden ilişki sorunlarını bırakmanıza ve mahremiyet dolabındaki gizli iskeletleri ele almanıza yardımcı olmaya çalışıyor.


Başak Burcu
2 Haziran 2021 Çarşamba Başak Burcu Yorumları

Vizyonunu gerçeğe dönüştürmek için yapılan bir kavgadan başka bir şey değildi, Başak. Ona sahip olduğunuz her şeyi veriyorsunuz ve evren bugün sizi biraz rahatlatmak için çalışıyor. Manyetik Venüs, cazibe ve tatlılık güçlerinin size hayallerinizi gerçeğe dönüştürmenize yardımcı olacak yeni müttefikler, arkadaşlar ve topluluk bağlantıları getirmek için çalıştığı içten Yengeç bugün ilerliyor. Venüs 27 Haziran’a kadar burada kalacak.


Terazi Burcu
2 Haziran 2021 Çarşamba Terazi Burcu Yorumları

Başrol oyuncunuz bugün hareket halinde, Terazi. Yönetici gezegeniniz, sevgiliniz Venüs, eğitime aç İkizler burcundan ayrılıyor ve bugün inisiyatif alan Yengeç burcuna doğru ilerliyor. Bu geçiş, kariyer ve itibar konularında 27 Haziran’a kadar sizi en üst düzeyde görünür kılıyor. Kendi kendini tanıtmak için yılın en ideal zamanı. Venüs’ün Yengeç’te geçirdiği zaman, duygusal tepkileri ve nostaljik düşünceyi de artırır.


Akrep Burcu
2 Haziran 2021 Çarşamba Akrep Burcu Yorumları

Hayatınızdaki yakın ilişkiler bugün hoş bir rahatlama dozu alıyor, Akrep. Sevgili Venüs, zihinsel olarak uyarılmış İkizler burcundan ayrılır ve duygulu Yengeç burcuna doğru ilerler. Bu geçiş, yakın zamandaki ortaklık sorunlarının duygusal ağırlığının bir kısmını kaldırmaya yardımcı olur. Venüs’ün Yengeç’te geçirdiği zaman, aşk etrafında yeni felsefeler oluşturmanıza yardımcı olur ve 27 Haziran’a kadar eğitim ve seyahat için yeni fırsatlar çeker.


Yay Burcu
2 Haziran 2021 Çarşamba Yay Burcu Yorumları

Senin için her şey yoğunlaşıyor gibi görünüyor Yay. Şişen dalgayı olabildiğince sakin bir şekilde sürün. Bağ kurma Venüs, bugün derin hissettiren Kansere doğru ilerliyor, sağlık konularını ve uzun vadeli hedeflerinizi daha derin bir odaklanma ve dönüşüm durumuna getiriyor. Venüs’ün burada kalması bu arenalarla bağlantınızı derinleştirmenize yardımcı olurken, aynı zamanda ilişki dolabınızda beliren iskeletleri temizlemenize de yardımcı olur.


Oğlak Burcu
2 Haziran 2021 Çarşamba Oğlak Burcu Yorumları

İlişkiler son haftalarda enerjinizin büyük bir kısmını talep ediyor, Oğlak. Aslında, muhtemelen bir stres ve rahatsızlık noktası oldular. Sevgili Venüs, duygu dolu Yengeç burcunuza doğru ilerlerken, evren bugün ortaklığınızı tatlandırmak için çalışıyor. Şimdi 27 Haziran’a kadar, bekarsanız flört sahnesine geri dönmenin veya taahhüt edildiyse bağları yeniden inşa etmenin en iyi zamanı.


Kova Burcu
2 Haziran 2021 Çarşamba Kova Burcu Yorumları

Son haftalarda çalışma tartışma konusu oldu, Kova. İlerlemek ve düzenli kalmak için çok zorluyorsun. Durum tatlandırıcı Venüs, inisiyatif alarak Yengeç burcuna doğru ilerlediğinden, Çarşamba günkü gökyüzü bu departmanda hediyelerle geliyor. Bu geçiş, 27 Haziran’a kadar iş cephesine olumlu fırsatlar getirmeye çalışıyor. Şimdi başvuru gönderme veya ne istediğinizi sorma zamanı.


Balık Burcu
2 Haziran 2021 Çarşamba Balık Burcu Yorumları

Çarşamba günkü gökyüzü dünyanızı biraz daha parlak hale getirmeye çalışıyor, Balık. Sevgili Venüs, İkizler’in baş döndürücü aleminden ayrılıyor ve 27 Haziran’a kadar kalacağı tatlı Yengeç’e doğru ilerliyor. Venüs’ün buradaki varlığı cinsel yaşamınızı canlandırmak, romantizmi artırmak ve yaratıcı tutku projelerinize ilham vermek için çalışıyor. Bekarsanız, kendinizi piyasaya sürmenin en iyi zamanıdır. Bağlıysanız, tutkuyu güçlendirmenin yeni yollarını arayın.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.