Günlük Burç Yorumları 14 Haziran 2021

14 Haziran Günlük Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Pazartesi günü için 14 Haziran Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu
14 Haziran 2021 Pazartesi Koç Burcu Yorumları

Hayatın vites değiştirmeye başlıyor, Koç. Stoacı Satürn, bugün değişim getiren Uranüs ile dar bir kareye kilitleniyor – kariyer yolunuza ve topluluk bağlantılarınıza küçük depremler getiriyor. Vardiyaya yaslanın ve bırakılmasını veya değiştirilmesini isteyen şeyi kucaklayın. Başka bir yerde, eğlenceli Aslan ayı, en sevdiğiniz yaratıcı satış noktalarına katılarak sizi herhangi bir stresten kaçınmaya teşvik eder.


Boğa Burcu
14 Haziran 2021 Pazartesi Boğa Burcu Yorumları

Tüm dünyan yeniden inşa ediliyor, Boğa. Pazartesi günü gökyüzü sadece bu hikayeye odaklanmaya devam ediyor ve sizi bir atılım bulmaya itiyor. Yapı arayışında olan Satürn, Pazartesi günü gökyüzü altında asi Uranüs ile karşı karşıya geliyor. Bu güçlendirilmiş yön, sizi kariyerinizin ve inanç sisteminizin eskiyen kısımlarını memnuniyetle yenilemeye zorlar. Başka yerlerde, tembel Aslan ayı, ev cephesinde geçirilen sessiz ve dinlendirici zamanı teşvik eder.


İkizler Burcu
14 Haziran 2021 Pazartesi İkizler Burcu Yorumları

İkizler, hayat hakkında sahip olduğunuz eski yanlış anlamaların bugün yok olmasına izin verin. Evren ileriye doğru yeni bir yol açıyor, ancak eski varoluş biçimlerini bırakmaya istekli olmalısınız. Gelenek odaklı Satürn, bugün değişim getiren Uranüs ile gergin bir kareye kilitleniyor ve sizi aşırı gelişmiş ilişki yaklaşımlarını yenilemeye ve kendi kendini sabote eden zihinsel kalıpları serbest bırakmaya teşvik ediyor.


Yengeç Burcu
14 Haziran 2021 Pazartesi Yengeç Burcu Yorumları

İlişkilerinizin bir dönüşüm halinde olması şaşırtıcı değil, Yengeç. Durgun Satürn, sarsılmış Uranüs ile kareye kilitlenirken, bugün bu arenada bir değişiklik kucaklayın. Bu son derece yüklü yön, sizi aşırı büyümüş ilişki kalıplarını incelemeye ve neyin sıkı bir şekilde yenilenmesi gerektiğini kabul etmeye zorlar. Başka yerlerde, heyecan verici Aslan ayı, pasifliğe karşı üretkenliği teşvik eder.


Aslan Burcu
14 Haziran 2021 Pazartesi Aslan Burcu Yorumları

İlişkiler bu yıl senin için sürekli bir gerilim noktası oldu Leo. Sıkışmış Satürn, elektrikli Uranüs ile kare açı yaptığından, bugün teşvik edilen değişikliklere yaslanmaya devam edin. Bu enerji verici yön, mevcut ortaklık hikayenizdeki eski ve büyümüş koşulları tam olarak belirlediği için sizi uyandırabilir. Ayın burcunuzdaki varlığı, topraklanmanızı ve vücudunuza uyum sağlamanızı hatırlatır.


Başak Burcu
14 Haziran 2021 Pazartesi Başak Burcu Yorumları

Uzatılmış bir haftasonuna ihtiyacın var, Başak. Kalp merkezli Aslan ayı dinlenmeyi, yalnızlığı ve geri çekilmeyi teşvik ettiğinden, bugün kendinizden hoş bir şekilde harekete geçmenizi beklemeyin. Başka bir yerde, durgun Satürn ve değişim getiren Uranüs çatışıyor. Bu son derece yüklü yön, çalışma hayatınızdaki tüm büyümüş koşullara bir uyandırma çağrısı getirir. Çağrılmakta olan değişikliklere yaslanın ve eski hikayeler ortadan kaybolacaktır.


Terazi Burcu
14 Haziran 2021 Pazartesi Terazi Burcu Yorumları

Bugün ilişkilerinizden talep edilen değişikliklere teslim olun, Terazi. Geleneği koruyan Satürn, değişim getiren Uranüs ile kafa kafaya gelir ve ortaklık ve yakınlık arenasına küçük depremler getirir. Bu yön, romantizme yaklaşımınız etrafında neyin serbest bırakılması ve yenilenmesi gerektiğine işaret ettiğinden, geçişlere yaslanmanıza izin verin. Ayın eğlenceli Aslan burcundaki varlığı, destek için arkadaş gruplarınıza başvurmanızı önerir.


Akrep Burcu
14 Haziran 2021 Pazartesi Akrep Burcu Yorumları

Zemin bugün ayaklarının altından kayıyor Akrep. Dengeyi kavramak yerine, özgürce yüzmenize izin verin. Yapı inşa eden Satürn, evinizin ve aile ortamınızın etrafında gelişen eski, yıpranmış hikayeleri vurgulayarak, değişim getiren Uranüs ile gergin bir kareye kilitlenir. Bu ömür boyu süren bağlantıları yenilemek ve yenilemek için her fırsatı kucaklayın. Başka bir yerde, şovu durduran Aslan ayı, mevcut kariyer yörüngenize dikkat çekiyor.


Yay Burcu
14 Haziran 2021 Pazartesi Yay Burcu Yorumları

Pazartesi günü gökyüzünün altında sizden istenen değişikliklere yaslanın, Yay. Durgun Satürn, iş/yaşam dengenizle bağlantılı olarak zihinsel sağlığınız ve iletişim tarzınız etrafında yapılması gereken değişiklikleri vurgulayarak, canlandırıcı Uranüs ile dünyayı sarsan bir kareye kilitleniyor. Bu açı, yılınızın bazı önemli hikayelerini aydınlatıyor, bu nedenle bugünün olaylarına çok dikkat edin.


Oğlak Burcu
14 Haziran 2021 Pazartesi Oğlak Burcu Yorumları

Oğlak burcu olarak, kontrol ile yakın bir ilişkiniz var. Bugün her şeyi çözebilmek için dizginleri rahat bırakın. Yönetici gezegeniniz, sabırlı Satürn, değişim getiren Uranüs ile kareye kilitleniyor. Bu son derece yüklü yön, yenilenmeye ihtiyaç duyan özgüveninizle ilgili eski ve yıpranmış duyguları vurgular. Köprüleri yakmadan yoğun değişim ve alan ihtiyacınıza yaslanın.


Kova Burcu
14 Haziran 2021 Pazartesi Kova Burcu Yorumları

Yeni bir değişim dozuna ihtiyacın var, Kova. Yönetici gezegeniniz Satürn, canlandırıcı Uranüs’le baş başa kalırken, bugün ortaya çıkan kozmik değişimlere yaslanın. Bu son derece güçlü yön, kimliğiniz ve ev yaşamınız etrafında benimsenmesi gereken önemli değişikliği vurgular. Kendinizi antik bağlardan nerede kurtarabilirsiniz? Bu temas aynı zamanda özgürlük ve alan ihtiyacınızı artırır, bu da sizi biraz kararsız davranmaya yönlendirir.


Balık Burcu
14 Haziran 2021 Pazartesi Balık Burcu Yorumları

Balık, haftaya bugün bomba gibi başlıyor. Durgun Satürn, yılınızın en önemli, devam eden hikayelerini harekete geçiren bir açı olan değişim getiren Uranüs ile gergin bir kareye kilitleniyor. Bu son derece yüklü temas, kendi kendini sabote etme davranışınız etrafında yapılması gereken değişiklikleri ve bunun zihinsel sağlığınız üzerindeki etkilerini vurgular. Ateşli Aslan ayı, işler çok kızışırsa vücudunuza girmenizi hatırlatır.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.