Başak Burç Yorumları 5 Haziran 2021

İçerikler

Başak burcunun 5 Haziran 2021 Cumartesi günü için burç yorumları neler? Başak burcunu 5 Haziran 2021 Cumartesi günü neler bekliyor? Başak burcunu 5 Haziran 2021 Cumartesi günü aşk hayatında neler bekliyor? Başak burcunun 5 Haziran 2021 Cumartesi günü iş hayatı nasıl geçecek? Başak burcunun 5 Haziran 2021 Cumartesi günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Başak burcu 5 Haziran 2021 Cumartesi günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Başak Burcu 5 Haziran 2021 Cumartesi Günlük Aşk Burç Yorumu

Ya enerjinizi bir “durum gemisinden” geri alma sürecindesiniz ya da ona ikinci bir atış yapmaya karar veriyorsunuz, Başak. Örneğin, bugünün Koç ayı, akışkan sekizinci borç evinizi, yakınlığınızı, enerjik alışverişlerinizi, ruhsal ilişkilerinizi ve ruh eşi bağlantılarınızı ateşleyecek ve otorite sahibi onuncu eviniz aracılığıyla Merkür gerilemesi ile uyum içinde olacak. Meraklı yöneticinizin geriye dönük olduğu göz önüne alındığında, yakın sendikalarınızla ilgili bir şeyi, belki de hiç gerçekleşmemiş olan bekleyen bir sohbeti, muhtemelen gözden geçiriyor veya yeniden değerlendiriyorsunuzdur. Ayrıca, Merkür gerilemesi, ilişki sektörünüzde hala puslu Neptün ile çelişiyor, bu yüzden kendinizi kolayca sallamanıza izin vermeyin.

Başak Burcu 5 Haziran 2021 Cumartesi Günlük ilişki Burç Yorumu

Yapmanız gereken kalan son birkaç iş parçasına dikkat edin – bu size rahatlamanız ve günün tatlı enerjisinin tadını çıkarmanız için bolca zaman verecektir. Birisi gördüklerini gerçekten seviyor!

Başak Burcu 5 Haziran 2021 Cumartesi Günlük İş Burç Yorumu

Sevgili Başak, kariyerinizin neresinde olduğunuza odaklanmak size şu anda yardımcı olabilir. Gezegensel yöneticiniz Merkür, kariyerinizin onuncu evinizde geriliyor. Bu sefer, işinizin sizin için daha uygun olması için çözmeniz, değiştirmeniz ve değiştirmeniz gereken alanları geri getiriyor. Uzun vadede kendinizi nerede görüyorsunuz? Şimdi bir strateji geliştirmek en iyisidir. Retrograd dönemler, derinlemesine düşünme zamanıdır, bu yüzden onu geçirmenin en iyi yolu budur.

Bugün zayıf olan siz olabilirsiniz, ancak amaç kemikle eve gitmektir.

Başak Burcu 5 Haziran 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumu

Bugünkü özlemlerinin durumu üzerinde kafa yormak çok kolay Başak. Agresif Mars, bugün gerçeği ortaya çıkaran Pluto ile gözleri kilitliyor – yaratıcı hedefleriniz ve kişisel hırslarınız üzerinde güçlü, yatıştırıcı hayal kırıklığı bırakmalarına neden oluyor. Bu enerji oldukça güçlüdür – bu yüzden onu istediğiniz gibi kullanın. Sizi üretken bir aşırı hızda harekete geçirebilir veya sizi yüksek duygusal hassasiyet durumuna itebilir. Hangisine ihtiyacınız varsa onurlandırın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu formu kullanarak, verdiğiniz bilgilerin işlenmesini kabul etmiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için gizlilik politikasına ulaşabilirsiniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.