Akrep Burç Yorumları 14 Haziran 2021

Akrep burcunun 14 Haziran 2021 Pazartesi günü için burç yorumları neler? Akrep burcunu 14 Haziran 2021 Pazartesi günü neler bekliyor? Akrep burcunu 14 Haziran 2021 Pazartesi günü aşk hayatında neler bekliyor? Akrep burcunun 14 Haziran 2021 Pazartesi günü iş hayatı nasıl geçecek? Akrep burcunun 14 Haziran 2021 Pazartesi günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıAkrep burcu 14 Haziran 2021 Pazartesi günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Akrep Burcu 14 Haziran 2021 Pazartesi Günlük Aşk Burç Yorumu

Güneş, onuncu otorite evinizi yönetiyor ve şu anda, yakınlık, birleşmeler, paylaşılan kaynaklar ve ruh eşi bağlantılarıyla ilgili boğucu sekizinci evinizden geçiyor. Bu, geçmişten kalan enerjilerden önemli bir birliğin temeline kadar her şeyi aydınlatıyor. Unutmayın, güneş, aşk, tutku ve zevkten oluşan beşinci eviniz aracılığıyla Neptün ile karşı karşıya gelecek ve iş bir tür ortaklık söz konusu olduğunda bir belirsizlik duygusu yaratacaktır. Örneğin, Plütonlu “örümcek hislerinize” rağmen, muhtemelen bir sevgilinin size karşı hislerini ikinci kez tahmin ediyorsunuz veya belki de romantik bir bağlantıda tıkanmış hissediyorsunuz. Endişelenme… ilahi zamanlama oyunda, Akrep.

Akrep Burcu 14 Haziran 2021 Pazartesi Günlük ilişki Burç Yorumu

Büyük bir şey yaklaşıyor ve bu direnişin bir parçası olduğunuz anlamına gelse bile, bunun bir parçası olduğunuzdan emin olmak için elinizden geleni yapmalısınız. Bazen küçük bir şekilde büyük bir fark yaratabilirsiniz.

Akrep Burcu 14 Haziran 2021 Pazartesi Günlük İş Burç Yorumu

Stinger, yeni ve daha yenilikçi bir ekiple işbirliği yapmanın zamanı geldi. Kendi gerçeğinizde yaratıcı bir şekilde olma fırsatı karşınıza çıkabilir ve kariyerinizde bir değişime işaret edebilir. Aslan burcu kariyerinizin onuncu evinde ve Satürn geri giden Kova’da ve Uranüs Boğa’da olan gergin bir T-karenin parçası. Yeni fırsatlar ve değişim getiren yeni bir sözleşme veya anlaşma olabilir. İlk olarak, spot ışığında olmakla sorun yaşamamak önemlidir!

O anda yakalandın, ama bu bir mazeret değil. Hatalarından ders al.

Akrep Burcu 14 Haziran 2021 Pazartesi Günlük Burç Yorumu

Zemin bugün ayaklarının altından kayıyor Akrep. Dengeyi kavramak yerine, özgürce yüzmenize izin verin. Yapı inşa eden Satürn, evinizin ve aile ortamınızın etrafında gelişen eski, yıpranmış hikayeleri vurgulayarak, değişim getiren Uranüs ile gergin bir kareye kilitlenir. Bu ömür boyu süren bağlantıları yenilemek ve yenilemek için her fırsatı kucaklayın. Başka bir yerde, şovu durduran Aslan ayı, mevcut kariyer yörüngenize dikkat çekiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.