Yay Burç Yorumları 26 Mayıs 2021

İçerikler

Yay burcunun 26 Mayıs 2021 Çarşamba günü için burç yorumları neler? Yay burcunu 26 Mayıs 2021 Çarşamba günü neler bekliyor? Yay burcunu 26 Mayıs 2021 Çarşamba günü aşk hayatında neler bekliyor? Yay burcunun 26 Mayıs 2021 Çarşamba günü iş hayatı nasıl geçecek? Yay burcunun 26 Mayıs 2021 Çarşamba günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Yay burcu 26 Mayıs 2021 Çarşamba günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Yay Burcu 26 Mayıs 2021 Çarşamba Günlük Aşk Burç Yorumu

Başka bir gün, başka bir tutulma, değil mi Yay burcu? Hem ilk benliğinizi hem de önemli başkalarına adanmış yedinci evinizi harekete geçiren güçlü bir tutulma dizisi oldu, bu yüzden muhtemelen oyundaki enerjik temalara iyi alışmışsınızdır. Bunu söyledikten sonra, eşinizle uzlaşma yeteneğiniz gözden geçirilmek üzere geliyor. Ayın yaralı şifacı Chiron ile de uyum içinde olacağı göz önüne alındığında, günümüzün göksel fenomeninin etkileri hem büyük bir değişim hem de çok ihtiyaç duyulan şifayı getirecektir. Dahası, Luna’nın sekstilinden ciddi Satürn’e gerekli yapı ve perspektifi sağlayacaktır.

Yay Burcu 26 Mayıs 2021 Çarşamba Günlük ilişki Burç Yorumu

Bir köpekbalığı avı yemeği gibi aşk için avlanıyorsunuz ve aradığınızı oldukça çabuk bulmalısınız. Zaten dahilseniz, hızlı bir şekilde artmasını bekleyin.

Yay Burcu 26 Mayıs 2021 Çarşamba Günlük İş Burç Yorumu

Sevgili Okçu, yayına ve okuna tutun! Bugün Yay’da bir ay tutulması gerçekleşiyor ve bu sizin için daha derin bir seviyede derin bir değişime ve kişisel büyümeye işaret ediyor. Bu aynı zamanda bir dolunaydır, ancak daha da güçlüdür çünkü karmik Kuzey ve Güney Düğümlerine yakın bir yerde meydana gelir. Yay ayı, ilk benliğinizde ve iş ilişkisi sektörünüzde İkizler güneşi ile bir karşıtlık oluşturuyor. Kiminle çalıştığınıza dair bir değişim zamanı! Değiştiğinizde, kendinizi profesyonel olarak ilişkilendirdiğiniz insanlar da değişmelidir.

Çok sayıda erkeksi enerji ile çevrili olduğunuzda, kendinizi güçlendirilmiş ve şiddetli hissediyorsunuz.

Yay Burcu 26 Mayıs 2021 Çarşamba Günlük Burç Yorumu

Bugün kozmik spot ışığına adım atıyorsun Yay. Bugünün gökyüzü, burcunuzda yer alacak olan yılın ilk ay tutulmasını başlatıyor. Ay tutulmaları bir dolunayın ağırlığını taşıdığından, bu duygusal açıdan yoğun alanda gezinmek için kendinize bolca yer açın x3! Bu ay, muhtemelen ilişki dinamiklerini, sağlığınızı ve genel bireysellik ve bağımsızlık duygunuzu vurgulayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu formu kullanarak, verdiğiniz bilgilerin işlenmesini kabul etmiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için gizlilik politikasına ulaşabilirsiniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.