Oğlak Burç Yorumları 29 Mayıs 2021

İçerikler

Oğlak burcunun 29 Mayıs 2021 Cumartesi günü için burç yorumları neler? Oğlak burcunu 29 Mayıs 2021 Cumartesi günü neler bekliyor? Oğlak burcunu 29 Mayıs 2021 Cumartesi günü aşk hayatında neler bekliyor? Oğlak burcunun 29 Mayıs 2021 Cumartesi günü iş hayatı nasıl geçecek? Oğlak burcunun 29 Mayıs 2021 Cumartesi günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Oğlak burcu 29 Mayıs 2021 Cumartesi günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Oğlak Burcu 29 Mayıs 2021 Cumartesi Günlük Aşk Burç Yorumu

Denge ile başlar Oğlak. Bekar veya halihazırda bağlanmış olmanıza rağmen, bugünün burcunuzdaki ay ile ilişki sektörünüz aracılığıyla cüretkar Mars arasındaki çalkantılı zıtlık, özellikle siz ve balınız gözünüzün önünde değilse, önemli miktarda sürtünme yaratabilir. göz. Ancak bu, sizin ve partnerinizin birbirinizin duygusal ihtiyaçları için yer tutup tutmadığınıza bağlıdır, ancak zaman gösterecektir. İyi haber şu ki, ayın hipnotik Plüton’a olan yakınlığına rağmen Luna, iletişim sektörünüzde Neptün’e tatlı bir seks yapacak. Merhamete sahip olmak uzun bir yol kat edebilir, bu yüzden akışa devam etmek için elinizden gelenin en iyisini yapın.

Oğlak Burcu 29 Mayıs 2021 Cumartesi Günlük ilişki Burç Yorumu

Oldukça meşgulsünüz ama yine de eğleniyorsunuz ve bunu yapmak istediğinizi hatırlarsanız biraz dinlenebilmelisiniz. Enerjiniz, başkalarının sakinleşmesine ve eğlenmesine yardımcı olmak için doğru.

Oğlak Burcu 29 Mayıs 2021 Cumartesi Günlük İş Burç Yorumu

Oğlak burcunun en işe yönelik burcusunuz ve bugün kozmos sizi hedeflerinizin peşinden gitmeniz için motive ediyor. Oğlak ayı, dönüşen Pluto geri hareketine enerji veren ilk kimlik evinizde. Sadece bu değil, sürüş gezegeni Mars, işbirlikçi sektörünüzde Yengeç burcunda muhalefet ediyor. Doğal liderlik becerileriniz bugün ortaya çıkabilir. En iyi şekilde yararlanın ve işlerinizi halledin!

Fikirler akan bir nehir gibi akıyor. Bunları bir yere yazın ki hatırlayasınız.

Oğlak Burcu 29 Mayıs 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumu

Şu anki çalışma koşullarının etrafındaki enerji değişiyor Oğlak. Mercury bugün retrograd aşamasına giriyor ve mevcut çalışma ortamınızda yeniden değerlendirme yapmak için çok önemli bir zamana neden oluyor. Bu aşama sizden işinizle olan bağlantınızı zihinsel olarak derinleştirmenizi ister ve yapmanız gerekenler konusunda ders düzeltmeleri yapmanıza yardımcı olur. Şu andan 22 Haziran’a kadar, gerçek yönünüz etrafında ortaya çıkan mesajları dinleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu formu kullanarak, verdiğiniz bilgilerin işlenmesini kabul etmiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için gizlilik politikasına ulaşabilirsiniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.