Oğlak Burç Yorumları 28 Mayıs 2021

Oğlak burcunun 28 Mayıs 2021 Cuma günü için burç yorumları neler? Oğlak burcunu 28 Mayıs 2021 Cuma günü neler bekliyor? Oğlak burcunu 28 Mayıs 2021 Cuma günü aşk hayatında neler bekliyor? Oğlak burcunun 28 Mayıs 2021 Cuma günü iş hayatı nasıl geçecek? Oğlak burcunun 28 Mayıs 2021 Cuma günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Oğlak burcu 28 Mayıs 2021 Cuma günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Oğlak Burcu 28 Mayıs 2021 Cuma Günlük Aşk Burç Yorumu

Sevgilin Oğlak burcuna açılmakta kendini rahat hissediyor musun? Ay, önemli başkalarının taahhüt ettiği yedinci evinizi yönetir, ancak şu anda burcunuzdan geçmektedir. Unutmayın, ay, kardinal dünyanızı tutuştururken olabileceği kadar etkileyici değildir, ancak yine de yapı getirir. Luna ayrıca, en içteki dördüncü eviniz aracılığıyla yaralı şifacı Chiron ile anlaşmazlığa düşecek, böylece duygusal gerçeğinizle ilgili olarak biraz sürtüşme hissedebileceksiniz. Gümüş kaplama? Luna, beşinci aşk, tutku ve zevk eviniz aracılığıyla özgürlüğü seven Uranüs ile uyum içinde olacak ve kalp çakranızın engelini kaldırırken sizi özgürleştirecek.

Oğlak Burcu 28 Mayıs 2021 Cuma Günlük ilişki Burç Yorumu

Bir şeyleri tekrar şişeliyorsunuz ve artık hepsini dışarı çıkarma zamanı! İnsanlarınızı sizinle oturtun, ya da belki bu sefer sizi gerçekten duyması gereken bir kişi var.

Oğlak Burcu 28 Mayıs 2021 Cuma Günlük İş Burç Yorumu

Dağ Keçisi, tüm burçlardan, işinizi yavaş ve istikrarlı yapmanın değerini anlarsınız. Bu, daha fazla doğruluk sağlar ve size sağlam bir temel oluşturma yeteneği verir. Bugün Oğlak ayı benliğinizin ilk evindeyken ve düşünce alanınızda Balık’ta Jüpiter ile uyumlu bir bağlantı oluştururken topraklama ve odaklanma enerjisini sağlıyor. Yapılacaklar listenizdeki en önemli öğeleri başarmak için bu gezegensel bağlantının size verdiği zihinsel gücü kullanın.

Bir akraba ile iletişime geçin. Geçmiş, şimdiki zamanınızı doğrudan bilgilendiriyor.

Oğlak Burcu 28 Mayıs 2021 Cuma Günlük Burç Yorumu

Bugün en acil ihtiyaçlarınızı karşılayın Oğlak burcu. Ay, bu sabah ilk iş işaretinize kayarak, saklandıktan birkaç gün sonra olay yerine geri dönmenize yardımcı olacak. Sizi kendinizle tekrar temasa geçirecek sevgi dolu bir şekilde vücudunuza, sağlığınıza ve görünümünüze odaklanmayı hedefleyin. Başka yerlerde, haber veren Merkür, hediye veren Venüs ile birleşerek iş cephesine moral veren haberler getiriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.