Kova Burç Yorumları 29 Mayıs 2021

İçerikler

Kova burcunun 29 Mayıs 2021 Cumartesi günü için burç yorumları neler? Kova burcunu 29 Mayıs 2021 Cumartesi günü neler bekliyor? Kova burcunu 29 Mayıs 2021 Cumartesi günü aşk hayatında neler bekliyor? Kova burcunun 29 Mayıs 2021 Cumartesi günü iş hayatı nasıl geçecek? Kova burcunun 29 Mayıs 2021 Cumartesi günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Kova burcu 29 Mayıs 2021 Cumartesi günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Kova Burcu 29 Mayıs 2021 Cumartesi Günlük Aşk Burç Yorumu

Aşk hayatında yaptığın fedakarlıklara değer mi Kova? Bugünün astrolojisi sizi birden fazla şekilde aydınlatabilir, ancak gerçeği kendiniz görmeniz gerekecek. Ay, gizli on ikinci kapanış eviniz, hayalleriniz, gizli gündemleriniz ve perde arkasındaki her şey aracılığıyla karanlık Pluto ile güçlerinizi birleştirecek ve gücünüzün sizden nereye götürülebileceğini vurgulayacak. Bununla birlikte, sıradan olana odaklanmakla çok meşgulseniz, Luna’nın Mars’la muhalefeti potansiyel olarak sezgilerinizi engelleyebilir. Dikkatli olun ama daha da önemlisi gerekli sınırları koyduğunuzdan emin olun. Finansal durumunuz yatırımlarınızın bir yansımasıdır. Tekrar oku.

Kova Burcu 29 Mayıs 2021 Cumartesi Günlük ilişki Burç Yorumu

Kendin olduğun için kimsenin seni üzmesine izin verme. Küçük tuhaflıklarınız, sizi doğru insanlar için çekici kılan şeydir. Biri sizi itaat etmeye çalışırsa, onları görmezden gelebilirsiniz.

Kova Burcu 29 Mayıs 2021 Cumartesi Günlük İş Burç Yorumu

Kova, kafa karışıklığının bugün gününüze bir engel oluşturmasına izin vermeyin. Zor konuşmalar, yaratıcı bir proje için bütçeyi aşabilir ve bu süre zarfında denge enerjisini harekete geçirmek önemlidir. Bu, proje evinizdeki Merkür ve Venüs arasındaki kafa karıştırıcı bağlantıdan ve para sektörünüzdeki Balık burcundaki puslu Neptün’den kaynaklanıyor. Bu gezegensel uyum, fonların kötü yönetilmesine neden olabilirken, bunun gerçekleşmesini önlemek için şimdi uygun adımları atın. Ayrıntılara bakın ve ne harcadığınız konusunda şeffaf olun.

Hem yakın hem de uzak ataların sizinle paylaşacak önemli bir şeyleri vardır.

Kova Burcu 29 Mayıs 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumu

DM’lerine dikkat et Aquarius. Mercury retrograd bugün başlıyor. Ve bununla birlikte, eski alevlerin, eski sevgililerin ve temele dokunmak isteyen unutulmuş aşk çıkarlarının geri dönüşü geliyor. Tüm ciddiyetle, özünde, bu iç gözlem aşaması, işleri canlandırmak için romantik bir ilişkiden neye ihtiyacınız olduğunu yeniden değerlendirmenizi ister. Bu dönem aynı zamanda 22 Haziran’a kadar unutulmuş yaratıcı projelere geri dönmenize yardımcı olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu formu kullanarak, verdiğiniz bilgilerin işlenmesini kabul etmiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için gizlilik politikasına ulaşabilirsiniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.