Günlük İş Burç Yorumları 01 Haziran 2021

İçerikler

1 Haziran Günlük İş Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını iş konularında neler bekliyor? İşte Salı günü için 1 Haziran Günlük İş Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu
1 Haziran 2021 Salı Koç Burcu Yorumları

Sevgili Koç, şans fikirlerine engel olabilir. Ani ilham veya bir yaratıcılık dalgası gelebilir ve aradığınız strateji haline gelebilir. Balık ayı, gizli on ikinci evinizde Jüpiter ile bağlantı kuruyor. Bu enerji aynı zamanda kariyer sektörünüzdeki Pluto retrograd ile sinerjiktir. Bugün zihninizin gücünden yararlanın. Fikirlerinizi günlüğe kaydetmek veya yazmak için zaman tanıyın. Bu, nasıl ilerleyeceğinizi düzenlemenize yardımcı olacaktır.


Boğa Burcu
1 Haziran 2021 Salı Boğa Burcu Yorumları

Boğa, bugün hedefleriniz doğrultusunda ileriye doğru hareket bekleyin. Balık ayı, on birinci evinizdeki geniş Jüpiter ile bir kavuşum oluşturuyor. Bu, şu anda bağlantılarınızdan gelen bir fırsatı veya kopuşu olumlu bir şekilde harekete geçiriyor. Mali durumunuzdaki bir değişim de yıldızlardadır ve yeni bir yön, bu değişimi hızlandırmaya yardımcı olabilir. Hayal kurmak, düşünmek ve gelecekteki dileklerinizi belirlemek için zaman ayırın. Bu, evrenin sizi bu yöne itmeye yardımcı olabileceği güçlü bir zamandır.


İkizler Burcu
1 Haziran 2021 Salı İkizler Burcu Yorumları

Odak noktanız bugün kariyer, İkizler, Duygusal Balık ayı, onuncu evinizdeki şanslı Jüpiter ile tam bir bağlantı kuruyor. Bu, yaşam yolunuzun alanıdır ve bunun gibi güçlü bir geçiş, değişim yaratacaktır. Sadece bu da değil, burcunuzda yoğunlaşan üç gezegen nedeniyle birçok kişisel değişimden geçiyorsunuz. İşinizde bir dönüm noktasındasınız ve evren sizi gerçeğinizi seçmeye zorluyor.


Yengeç Burcu
1 Haziran 2021 Salı Yengeç Burcu Yorumları

Kanser, bilginizi genişletmek veya bilgeliğinizi paylaşmak işte önemlidir. Başkalarına öğretme, paylaşma veya sunma fırsatı, bir profesyonel gelişim anı geliştirebilir ve sunabilir. Balık ayı (aynı zamanda gezegensel yöneticiniz) daha yüksek bilgeliğe sahip evinizde geniş Jüpiter ile hayırlı bir bağlantı kuruyor. Bu, kozmosun sizi becerilerinize inanmanız ve bunları kolektifle paylaşmanız için görevlendirdiği bir zamandır. Çalışmanız sizi seviye atlamanız için çağırıyor.


Aslan Burcu
1 Haziran 2021 Salı Aslan Burcu Yorumları

Leo, yeni bir anlaşma veya finansal görüşme, geçmiş bir temastan bugün gelişebilir. Bu, kariyerinizin gitmesini istediğiniz yere doğru size daha fazla rehberlik etmeye yardımcı olabilecek yeni bir fırsat olabilir. Bu, Balık ayının Balık burcundaki Jüpiter büyüme gezegeni ile aktive edici bir bağlantı oluşturması nedeniyle gelişiyor. Mevcut bir anlaşmayı finansal olarak sizin için daha iyi hale getirmek için daha fazla güvenlik geliştirilebilir veya yeniden müzakereler yapılabilir. Kişisel gücünüzü hatırlayın ve değerinizi savunun.


Başak Burcu
1 Haziran 2021 Salı Başak Burcu Yorumları

Başak, iş ilişkileri kariyerinizin ayrılmaz bir parçasıdır ve şu anda büyük bir incelemeden geçiyorlar. Balık ayı, işbirliği sektörünüzde Jüpiter ile bağlantısı ile enerjik harekete neden oluyor. Uzun vadeli bir ortaklık, gerçek yolunuzla daha uyumlu hale gelebilir. Sadece bu da değil, profesyonel sektörünüzde İkizler burcunda yoğunlaşan üç gezegeniniz var. Kararlar verilmelidir ve nihayetinde karar verdiğiniz şey, sizin ve uzun vadede işiniz için en iyi olanıdır.


Terazi Burcu
1 Haziran 2021 Salı Terazi Burcu Yorumları

Zevk aramak ve günlük eziyetten kaçmak bugün size doğal olarak gelebilir sevgili Terazi. Çalışmaya başladınız ve evren size enerjik olarak nefes almanız için bir dakika veriyor. Yengeçte Motive Edilmemiş Mars, kariyerinizin onuncu evindedir ve altıncı iş evinizdeki Balık burcundaki sisli Neptün ile olumlu bir bağlantı kuruyor. Kaçışçı Balık ayı da Jüpiter ile kavuşuyor ve bu enerjiyi daha da güçlendiriyor. Yaratıcılık, zevk ve dinlenme için zaman ayırmak artık size yardımcı olabilir.


Akrep Burcu
1 Haziran 2021 Salı Akrep Burcu Yorumları

Akrep, beşinci kendini ifade etme ve yaratıcılık eviniz işinizi güçlendiriyor. Balık burcundaki ay, Balık burcundaki ruhsal Jüpiter ile bir bağlantı oluşturuyor ve sizi sezgilerinizle yeniden bağlantı kurmaya zorluyor. Bir proje, başkalarına hizmet edeceğiniz veya doğal bir yetenekten yararlanabileceğiniz bir şekilde gelişebilir. Bu fon sayesinde, sekizinci evinizdeki İkizler’deki üç gezegen nedeniyle tesadüfi fırsatlar da gelebilir. Belki bir işletme kredisi veya çabalarınıza yatırım?


Yay Burcu
1 Haziran 2021 Salı Yay Burcu Yorumları

Sevgili Yay, odak noktanızın çoğu işbirliği ve önemli bir iş ilişkisi. Bir ortaklıkta artık sizinle yankılanmayan şeyleri değiştirmek için motive olabilirsiniz. Belki de çok fazla yaratıcı kontrole sahip değilsiniz veya kendi gerçeğinizdeymiş gibi hissetmiyorsunuz. Anlaşmaları, sözleşmeleri revize etmek veya yeni tartışmalar ortaya çıkabilir. Ayrıntılara dikkat etmeyi unutmayın. Bu gezegensel enerjiye, Balık burcundaki puslu Neptün tarafından meydan okunmakta ve netlik eksikliği yaratmaktadır.


Oğlak Burcu
1 Haziran 2021 Salı Oğlak Burcu Yorumları

Dağ keçisi, bugün işte kafa karıştırıcı bir iletişim bekliyor. Başkaları sizi yanlış anlayabilir veya tam tersi olabilir. Bu aynı zamanda yeni sözleşmeler imzalamak ya da kaçınmanız durumunda anlaşmalar yapmak için harika bir gün değil. Balık ayı bu enerjiyi üçüncü iletişim evinizde genişletiyor. Balık burcundaki sisli Neptün de hayatınızın bu bölgesinde, altıncı iş evinizde geri giden Merkür ile bir kare oluşturuyor. Sabır, bugünün enerjisiyle başa çıkmanın anahtarıdır.


Kova Burcu
1 Haziran 2021 Salı Kova Burcu Yorumları

Kova, paranız bir değişim ve büyüme döneminden geçiyor. Bu, yeni bir yaratıcı çaba veya çalışma projesi aracılığıyla olabilir. Çok fazla zihinsel odaklanma gerektirebilir ve bazı şeyleri gözden geçirmek zaman alabilir. Bu, başarı için güçlü bir zamandır, sadece ayrıntılara dikkat etmenizi gerektirecektir. Bütçenizi yanlış şeylere aşırı harcamayın veya harcamayın. Geniş Jüpiter’in gücü sizi etkiliyor, bu yüzden dikkatli olmazsanız bu aynı zamanda bu zamanın bir tuzağı olabilir.


Balık Burcu
1 Haziran 2021 Salı Balık Burcu Yorumları

Sevgili Balık, bugün senin için şanslı bir gün. Çalışma cephesindeki son değişiklikler, kişisel programınıza odaklanmanıza izin verdi. Kime dönüştüğünüzle daha uyumlu bir şey yapma fırsatı gelişebilir. Bunun nedeni, Ay’ın Balık burcundaki gezegensel yöneticiniz Jüpiter ile bağlantı kurmasıdır. Şanslı Jüpiter evde olduğunda kalitesini kolayca ifade edebilir. Bu, bu enerjiyi harekete geçiriyor, böylece başkalarını etkilemek ve bugün bütünsel insanlarla tanışmak daha kolay olacak.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu formu kullanarak, verdiğiniz bilgilerin işlenmesini kabul etmiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için gizlilik politikasına ulaşabilirsiniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.