Günlük Burç Yorumları 4 Mayıs 2021

İçerikler

4 Mayıs Günlük Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Salı günü için 4 Mayıs 2021 Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu Simgesi
Koç Burcu
4 Mayıs 2021 Salı Koç Burcu Yorumları

Bir Koç olarak, çok uzun süre yerde kalma eğiliminde değilsiniz. Salı gününün gökyüzü moralinizi yükseltir ve uzun vadeli hedefleriniz için yeni bir bakış açısı sağlar. Ay, arkadaş odaklı Kova burcuyla dolaşır ve tatlı Venüs ve iyimser Jüpiter ile bağlantılar kurar, yeteneklerinize yeniden inanç aşılar ve sizi sosyal yaşamınıza yeniden bağlar. Daha sonra Luna, sizi münzevi moduna çekerek, yansıtıcı Balık’a dalar.


Boğa Burcu
4 Mayıs 2021 Salı Boğa Burcu Yorumları

Büyük hayaller kurmaktan korkma Boğa. Evren sizi kariyerinizin yeni bir alanına girmeye teşvik ediyor, ancak pratikliğe olan ihtiyacınızın yeni olasılıklar hayal etme yeteneğinizi engellememesi zorunludur. Açık fikirli Kova Ayı, değer belirleyen Venüs ve vizyon sahibi Jüpiter ile sohbetler yaparak, yörüngenize yönelik iyimserliğinizi yeniden kazanmanıza yardımcı olur. Daha sonra, Ay’ın Balık burcuna girişi, odağınızı arkadaş gruplarına yönlendirir.


İkizler Burcu
4 Mayıs 2021 Salı İkizler Burcu Yorumları

Moral bugün adımına geri dönüyor, İkizler. Cetveliniz Merkür burcunuzla eve döndüğüne göre, kimliğinizin ve amacınızın tazelenmiş bir duygusu ortaya çıkmaya başlıyor. Ay, günü çözüm arayan Kova burcunda dolaşırken, bağ kuran Venüs ve açık fikirli Jüpiter ile birlikte atmosferin yükselmesini ve macera arayışını sürdürmesini sağlar. Daha sonra, Ay’ın Balık’a girişi kariyerle ilgili endişeleri aydınlatır.


Yengeç Burcu
4 Mayıs 2021 Salı Yengeç Burç Yorumları

Salı günkü gökyüzü son günlerdekinden çok daha yumuşak, Yengeç. Ay, problem çözme Kova burcunda süzülüyor, dikkatinizi ilişki endişelerine odaklıyor ve psikolojik enkazlarla ilgileniyor. Luna’nın tatlı Venüs ve büyük resim Jüpiter ile bağlantısı, dırdırcı ortaklık sorunlarına yönelik iyimserliğin yeniden aşılanmasına yardımcı oluyor. Daha sonra, ay derin bir Balık burcuna dalar ve kendinizle daha fazla senkronize hissetmenize yardımcı olur.


Aslan Burcu
4 Mayıs 2021 Salı Aslan Burç yorumları

Evren seni bazı büyük değişiklikleri kucaklamaya çağırıyor Leo. Alışılmadık Kova Ayı sizi yeni seçenekleri ve ortak çalışmaları keşfetmeye davet ettiğinden, bu süreç Salı gününün gökyüzünün altında sorunsuz bir şekilde başlayabilir. Luna’nın bağ kurma Venüs ve vizyon sahibi Jüpiter ile buluşması, ruh halinizi aydınlatır ve sürecinize olan inancı yeniden aşılar. Daha sonra, Ay’ın rüya gibi Balık’a girişi, odağınızı yakın ortaklıklara çeker.


Başak Burcu
4 Mayıs 2021 Salı Başak Burç yorumları

Bu sürece inanmak senin için her zaman kolay değildir Başak. Bir şeylerin olduğuna dair somut kanıtlar istiyorsun. Şimdi, evren sizden inancın gücüne teslim olmanız için her zamankinden daha fazla yalvarıyor. Bu hikaye, uzak görüşlü Kova ayının büyük resim Jüpiter ve tatlı Venüs ile aynı hizaya gelmesi nedeniyle bugün iş cephesinde vurgulanmaktadır. Daha sonra Luna Balık’a dalar ve enerjinizi ilişki konularına yönlendirir.


Terazi Burcu
4 Mayıs 2021 Salı Terazi Burç yorumları

Bir Terazi olarak, ilişki konularına seviyeli bir yaklaşım sergilemeyi tercih edersiniz. Son zamanlarda sizden, söyleyeceklerini keşfetmeniz için daha ham, saf olmayan duygularınıza teslim olmanız istendi. Baş döndürücü Kova ayı, bağ kuran Venüs ve büyüme sağlayan Jüpiter ile aynı hizaya geldiğinden, Salı gününün gökyüzü, romantik ilişkilerinize daha objektif ve iyimser bir yaklaşım getirmenize yardımcı olur. Daha sonra Luna, Balık burcuna kayarak odaklanmanızı iş konularına yönlendirir.


Akrep Burcu Simgesi
Akrep Burcu
4 Mayıs 2021 Salı Akrep Burç yorumları

Salı gününün kozmik manzarası sizi son günlerdekinden daha moralli bir ruh haline iter, Scorpio. Ay, rasyonel Kova burcunun içinden geçerek tatlı Venüs ve açık fikirli Jüpiter ile bağlantılar kurar. Bu enerji, evinizin cephesinde kıpırdanan büyük resim sorularına yeniden temelli bir inanç duygusu aşılar. Daha sonra ay, Balık burcuna dalar ve odağınızı yaratıcı arayışlara, zevklere ve romantik ilişkilere yönlendirir.


Yay Burcu
4 Mayıs 2021 Salı Yay Burcu yorumları

Salı gününün gökyüzünün altında daha çok kendin gibi hissedeceksin, Yay. Aşırı derecede ciddi hissetmeye alışkın değilsiniz veya potansiyelinizden şüphe duymuyorsunuz – bu sizin doğanıza aykırıdır! Çözüm arayan Kova ayı, yürekten Venüs ve hükümdarınız, vizyon sahibi Jüpiter ile aynı hizaya geldiğinden, bu hikaye bugün vurgulanmaktadır. Daha sonra Luna, duygusal Balık’a kayarak dikkatinizi ev ve aile meselelerine yönlendirir.


Oğlak Burcu
4 Mayıs 2021 Salı Oğlak Burcu yorumları

Salı gününün gökyüzü, işleri doğru yola geri döndürmene yardımcı olur Oğlak. Ay, düz başlı Kova burcunun içinden geçerek odağınızı üretken çabalara yönlendirir. Luna’nın sanatsal Venüs ve büyük resim Jüpiter ile uyumu, sürecinize olan inancınızı yeniden kazanmanıza ve ileriye doğru hareketi kişisel olarak kucaklamanıza yardımcı olur.


Kova Burcu
4 Mayıs 2021 Salı Kova Burcu yorumları

Kova, dünyanızda temelli seçimler ve değişiklikler yapmak için elinizden gelen her şeyi yapıyorsunuz. Ay burcunuzdan geçerken ve yatıştırıcı Venüs ve vizyon sahibi Jüpiter ile buluşurken, Salı gününün gökyüzü bu süreçte iyimserlik duygunuzu canlandırsın. Bu enerji ruh halinizi yükseltir ve sizi kendinize büyük bahisler yapmaya teşvik eder. Daha sonra, ay yumuşak Balık’a dalar ve sizi üretken arayışlara odaklanmaya yönlendirir.


Balık Burcu
4 Mayıs 2021 Salı Balık Burcu yorumları

Bugün kapalı kapılar ardında iyileşmene izin ver Balık. Salı gününün gökyüzü, ruh halini tekrar canlandırmak için çalışır, ancak yine de kendinizi düzelmiş hissetmeden önce halletmeniz gereken birkaç şey olabilir. Ay, baş döndürücü Kova burcunun içinden süzülüyor, aşık Venüs ve yöneticiniz olan ruhani Jüpiter ile buluşuyor. Bu enerji geri adım atmanıza, teslim olmanıza ve büyük resmi görmenize yardımcı olur. Daha sonra ay burcunuza kayarak benlik duygunuzu canlandırmanıza yardımcı olur.

Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu formu kullanarak, verdiğiniz bilgilerin işlenmesini kabul etmiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için gizlilik politikasına ulaşabilirsiniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.