Günlük Burç Yorumları 23 Mayıs 2021

23 Mayıs Günlük Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Pazar günü için 23 Mayıs 2021 Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu
23 Mayıs 2021 Pazar Koç Burcu Yorumları

Bu hafta sonu aklınızda dolaşan ortaklık hikayelerini keşfetme konusunda tam olarak bitmiş sayılmazsınız, Koç. Pazar gününün gökyüzü, kalbinizin kalbindekileri keşfetmeniz için size geniş bir alan sağlar. Diğer yöndeki Terazi ayı, günü ifade edici Merkür ile destekleyici bir üçgen şeklinde geçirerek ihtiyacınız olan şeyleri göğsünüzden almanıza yardımcı olur. Daha sonra, duygusal Pluto ile Luna tangoları, kariyer tıkanıklıkları konusunda atılımlar yapmanıza yardımcı olur.


Boğa Burcu
23 Mayıs 2021 Pazar Boğa Burcu Yorumları

Pazar gününün gökyüzü, devam eden herhangi bir projede ilerlemeniz için size tam izin verir. Ay, denge arayan Terazi’den süzülür ve günü zihinsel Merkür ile uyumlu bir bağlantı içinde geçirir. Bu birlik, zihinsel dayanıklılık gerektiren herhangi bir işe ve yazılı veya sözlü sözlere kendinizi dahil etmenizi kolaylaştırır. Daha sonra, Luna’nın yürekli Plüton’la tartışması, yüzeyin altından güçlü duyguları uyandırabilir.


İkizler Burcu
23 Mayıs 2021 Pazar İkizler Burcu Yorumları

İyi vakit geçirmeye izin ver, İkizler. Ruhlarınızı canlandıracak romantizm, hoşgörü ve yaratıcı fırsatları özlüyorsunuz. Ay, tüm gün sosyal olarak pürüzsüz Terazi ile dolanır ve yolundaki etkileyici Merkür ile bağlantı kurar. Bu, sizin adınıza karizmadan fayda sağlayan herhangi bir aktivite için onu ideal bir gün haline getirir. Daha sonra, ayın Plüton’u iyileştirmeyle olan anlaşmazlığı, yakınlık etrafında huzursuz (ama önemli) sohbetler başlatabilir.


Yengeç Burcu
23 Mayıs 2021 Pazar Yengeç Burç Yorumları

Bugün bir ev sahibi olma ihtiyacınızın tadını çıkarın, Yengeç. Ay barış arayan Terazi’de süzülürken, destek almak için en yakın akrabanızla bağlantı kurma havasındasınız. Luna’nın konuşkan Mercury ile uyumlu bağlantısı, yakın zamanda ortaya çıkan tüm duygusal içgörüleri veya konuşmaları işlemenize yardımcı olur. Daha sonra, Ay’ın Plüton’la olan karesi, ilişki cephesinde rahatsız edici ama gerekli değiş tokuşlara neden olur.


Aslan Burcu
23 Mayıs 2021 Pazar Aslan Burç yorumları

Bugün göğsünden atman gereken şeyler var Aslan. Günlük yazıyor, şarkı söylüyor veya iyi bir arkadaşınıza güveniyor olsanız bile sesinizi paylaşmaktan çekinmeyin. Rahat Terazi ayı, günü açık bir şekilde iletişim kurmanıza ve kolaylıkla işlem yapmanıza yardımcı olan etkileyici Merkür ile destekleyici bir bağlantıda geçirir. Daha sonra, ayın Pluto ile olan zor etkileşimi, mevcut iş durumunuzla ilgili huzursuz duygular uyandırabilir.


Başak Burcu
23 Mayıs 2021 Pazar Başak Burç yorumları

Bugün işleri yüksek vitese çıkarmaya hazırsın Başak. Doğal yeteneklerinize bakın ve kazanma potansiyelinizi artırmak için bunları nasıl dahil edebileceğinizi görün. Nazik Terazi ayının Merkür ile hizalanması, baş ve kalp arasında geri yüklenen bir denge duygusu hissetmeyi kolaylaştırır. Aynı zamanda kariyer çabalarıyla ilgili yazılı projeler için de ideal bir gün. Daha sonra, Luna’nın Pluto ile kavgası, yaratıcı eylemle ilgili sorunlarla uğraşmanıza neden olabilir.


Terazi Burcu
23 Mayıs 2021 Pazar Terazi Burç yorumları

Bir Terazi olarak, başkalarına çok fazla zaman ve enerji ayırıyorsun. Yeniden bir araya gelmek ve kendi ihtiyaçlarınıza odaklanmak için Pazar gününü ayırın. Ayın burcunuzdaki varlığı, tüm seviyelerde kendinizle yedekleme yapmanıza yardımcı olur. Luna’nın dışavurumcu Mercury ile uyumlu bağlantısı, kendinizi her türlü zihinsel vergilendirme veya iletişim temelli işe dahil etmenizi kolaylaştırır. Daha sonra, Ay’ın Plüton’la tartışması uzun süredir gömülü duyguları harekete geçirebilir.


Akrep Burcu
23 Mayıs 2021 Pazar Akrep Burç yorumları

Akrep insanlarının muazzam, içsel duygusal rezervlerini düşünmek için yalnız başına bolca zamana ihtiyacı vardır. Pazar gününü o derin sularda oturup neyin temizlenmesi ve salıverilmesi gerektiğini görmeye ayırın. Barışçıl Terazi ayının haberci Merkür ile destekleyici bağı, içsel bir duygusal denge kurmayı ve ortaya çıkan materyali sindirmeyi kolaylaştırır. Daha sonra, Luna’nın meydanından ağır Plüton’a, çevreye yoğun sohbetler getiriyor.


Yay Burcu
23 Mayıs 2021 Pazar Yay Burcu yorumları

Bugün halkınızla birlikte olun, Yay. Sevildiğinizi ve desteklendiğinizi belirten bir hatırlatmaya ihtiyacınız var ve topluluğunuz bunu size göstermeyi bekliyor. Bugün düşüncelerinizin çatlaklarından kaçan arkadaşlarınıza ulaşın ve yeniden bağlantı kurun. Luna’nın etkileyici Mercury ile sorunsuz bağlantısı, iletişimi ve karizmayı iyileştirmeyi kolaylaştırır. Daha sonra, Ay’ın Plüton’la tartışması, mali durum ve potansiyel konusunda yoğun duygular uyandırır.


Oğlak Burcu
23 Mayıs 2021 Pazar Oğlak Burcu yorumları

Gündeminizle öne geçin Oğlak! Düz başlı Terazi ayı, haberci Merkür ile destekleyici bir şekilde bağlantı kurduğundan, kariyer çabalarınızda bir şeyler gerçekleştirme söz konusu olduğunda evren bizim tarafımızda. Bu, zihinsel enerji veya iletişim çabası gerektiren herhangi bir proje için ideal bir gündür. Daha sonra, Luna’nın yoğun Plüton ile olan anlaşmazlığı, kendi imajınız ve bireyselliğiniz etrafında uzun süredir devam eden duyguları harekete geçirebilir.


Kova Burcu
23 Mayıs 2021 Pazar Kova Burcu yorumları

Bugün ufkunu genişlet, Kova. Bir filmde kaybolun, iyi bir kitap alın veya arabaya binin ve bir macera bulun! Yeni bir bakış açısı arzuluyorsunuz ve evren, dışarı çıkıp onu bulursanız size bir perspektif sunmaya hazır. Terazi ayının haberci Merkür ile yumuşak hizalanması, yaratıcı projeler için verimli bir zemin sağlarken, ağır Plüton ile buluşması derinlerden uzun süredir gömülü duyguları harekete geçirir.


Balık Burcu
23 Mayıs 2021 Pazar Balık Burcu yorumları

Yakın ilişkilerinizle ilgili hikayeler bugün biraz daha fazla zaman ve bağlılık gerektiriyor, Balık. Romantik Terazi ayının etkileyici Merkür ile tatlı buluşması, kafa ve kalp arasında bir denge kurmayı kolaylaştırırken, aynı zamanda savunmasız bir yerden duygusal, iyileştirici konuşmalarla yüzleşmenize yardımcı olur. Daha sonra, Luna’nın Plüton’a karesi, hedeflerinizin geçerliliği hakkında güçlü duygular uyandırabilir.

Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.