Aslan Burç Yorumları 26 Mayıs 2021

İçerikler

Aslan burcunun 26 Mayıs 2021 Çarşamba günü için burç yorumları neler? Aslan burcunu 26 Mayıs 2021 Çarşamba günü neler bekliyor? Aslan burcunu 26 Mayıs 2021 Çarşamba günü aşk hayatında neler bekliyor? Aslan burcunun 26 Mayıs 2021 Çarşamba günü iş hayatı nasıl geçecek? Aslan burcunun 26 Mayıs 2021 Çarşamba günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Aslan burcu 26 Mayıs 2021 Çarşamba günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Aslan Burcu 26 Mayıs 2021 Çarşamba Günlük Aşk Burç Yorumu

Bugünün tutulması ağır gelebilir ama emin olun, evren zaten sizin lehinize çalışıyor Leo. Ve aşk, tutku, zevk ve kendini ifade eden romantik beşinci evinizde ay tutulmasıyla, güçlü bir kalp çakrası açılışının ortasındasınız. Unutmayın, şanslı Jüpiter – bu tutulmanın kozmik yöneticisi – kısa süre önce borç, enerji alışverişi ve cinsel bağlantılardan oluşan samimi sekizinci evinize kaydı. Yani, bir ruh eşiyle birleşme fırsatı neredeyse kaçınılmazdır. Ancak, top sizin sahanızda. Öyleyse, bunu bir karar vermek için resmi ipucunuz olarak düşünün. Olumlu düşünceler için İkizler’de Venüs’ü ayarlayın.

Aslan Burcu 26 Mayıs 2021 Çarşamba Günlük ilişki Burç Yorumu

Açık fikirliliğin efsanevidir, ama inatçılığın da öyle! Bugün, daha iyi doğanız sergileniyor ve yeni biri size ışığı gösterdiğinde ateşli bir kaya gibi eski bir fikri bırakıyorsunuz.

Aslan Burcu 26 Mayıs 2021 Çarşamba Günlük İş Burç Yorumu

Leo, kendini ifade etme ve yaratıcılığın bugünden itibaren değişiyor. Yay burcunda meydana gelen önemli bir ay tutulması vardır. Yay ayı beşinci evinizde ve umudunuz, hayalleriniz ve dilekleriniz alanında İkizler güneşi ile bir karşıtlık oluşturuyor. Dolunay ile ay tutulması arasındaki fark, düğümlerin yakınında gerçekleşmesi ve onu değişim için güçlü bir ajan haline getirmesidir. Çalışmanızın gidişatını değiştirebilecek büyük bir projeyi halka açık bir şekilde başlatmaya karar verebilirsiniz.

Beynini bugün besle. Hakkında hiçbir şey bilmediğiniz bir konu seçin ve eğitim alın.

Aslan Burcu 26 Mayıs 2021 Çarşamba Günlük Burç Yorumu

Çarşamba gökyüzünün altında tetikte ol Leo. Yılın ilk tutulması bu sabah ortaya çıkıyor ve beraberinde kalp hissiyle ilgili bazı derin açıklamalar ve güçlü hisler getiriyor. Dolunay ay tutulması, yaratıcı gücünüz, cinsel yaşamınız ve kendinizi ifade etmenizle ilgili duygusal konuları vurgulayan cesur Yay burcuyla gelir. Kendinize hafif bir program verin ve sizi bir sonraki adıma doğru yönlendirirken ortaya çıkan duyguları ayarlayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu formu kullanarak, verdiğiniz bilgilerin işlenmesini kabul etmiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için gizlilik politikasına ulaşabilirsiniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.