Günlük Burç Yorumları 2 Mart 2021

İçerikler

2 Mart Günlük Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Salı günü için 2 Mart Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu Simgesi
Koç Burcu
2 Mart 2021 Salı Koç Burcu Yorumları

Bir Koç olarak, kendine güven geliştirmek için buradasınız. Kozmik manzara ilişkinizi aydınlatırken, Salı gününün gökyüzü dikkatinizi kısaca bu rotadan başka yöne çevirir. Ay, işleri barış içinde tutmaya çalışan Terazi’nin içinden geçer, ancak duygusal açıdan ham Pluto ile kare, konuşulmayan gerginlikleri uyandırabilir. Daha sonra, ay Akrep’e dalar ve sizi daha içe dönük ve psikolojik olarak daha uyumlu hale getirir.


Boğa Burcu
2 Mart 2021 Salı Boğa Burcu Yorumları

Boğa burcu insanları, işlerine bağlı kalma güdüsüne, odağına ve motivasyonuna sahiptir. Gündeminizdeki her şeyin üstesinden gelmek için ilham aldığınızı hissederken, bugün kendinizi bu itibara kavuşturun. Ay, denge oluşturan Terazi’nin içinden süzülüyor, ancak öğleden sonra güç oyunu Plüton’lu kare gömülü duyguları uyandırabilir. Akşama doğru ay şehvetli Akrep’e kayarak dikkatinizi ilişki konularına odaklıyor.


İkizler Burcu
2 Mart 2021 Salı İkizler Burcu Yorumları

İkizler burcu olarak, çok sayıda çıkarınız var. Kendinizi arka planda olan tutkulara yeniden bağlanın veya bugün serbest bırakmanıza ve rahatlamanıza yardımcı olan bir hobi ile yeniden bağlantı kurun. Ay’ın sanatsal Terazi’deki varlığı bu arenaya girmenize yardımcı olur, ancak Plütonlu ağır kare psikolojik rahatsızlıklara neden olabilir. Akşama doğru Luna, dikkatinizi iş yükünüze odaklayarak keskin Akrep’e dalar.


Yengeç Burcu
2 Mart 2021 Salı Yengeç Burç Yorumları

Yengeçlerin bu dünyadaki her şeyden çok ev diyebilecekleri bir yere ihtiyacı var. Diğer yöndeki Terazi ayı aile bağlarını yeniden kurarken ve çevrenizi güzelleştirmenize yardımcı olurken, Salı gününün gökyüzü dikkatinizi ayaklarınızın altındaki temellere odaklıyor. Gün ortasında gerçeği arayan Plüton’la kafa tutan Luna, bir miktar ilişki yoğunluğuyla karşılaşır. Akşam, ay tutkulu Akrep’e kaydığında şehvetli zevkler hüküm sürüyor.


Aslan Burcu
2 Mart 2021 Salı Aslan Burç yorumları

Aklın bugün yüksek hızlı tren gibi, Leo. Sizi perişan etmesine izin vermek yerine, sizi gitmeniz gereken yere götürmesine izin verdiğinizden emin olun! Denge peşinde koşan Terazi ayı, Pluto’yu güçlendirmek için yola çıktığında, çalışma cephesinde küçük streslerin ortaya çıkması muhtemeldir. Daha sonra, ay parmaklarının ucunda içe odaklanmış Akrep’e dönüşür, her şeyi susturur ve sizi köklerinize yeniden bağlar.


Başak Burcu
2 Mart 2021 Salı Başak Burç yorumları

İş dünyası, Salı gününün gökyüzünü çağırıyor, Başak! Zihinsel olarak dengeli Terazi ayı, kaynaklarınıza ve yeteneklerinize odaklanmanıza yardımcı olurken, bugün doğal üretken sürücünüzü kucaklamanıza izin verin. Ay, güç oyunu Pluto ile boğuşurken, bu öğleden sonra yaratıcı projeler veya romantik ilgi alanları etrafında stresler ortaya çıkabilir. Akşam gelin, Luna sivri Akrep’e kayarak kendinizi daha kolay ifade etmenize yardımcı olur.


Terazi Burcu
2 Mart 2021 Salı Terazi Burç yorumları

Bir Terazi olarak, kendinizi düşünmeden önce etrafınızdakilerin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurma eğilimindesiniz. Salı günkü gökyüzü, ay burcunuzdan geçerken kendinize çok ihtiyaç duyulan TLC’yi verme zamanının geldiğini gösteriyor. Gün ortası saatleri, ele alınması gereken aile meseleleriyle ilgili duygusal olarak rahatsız edici bazı materyalleri karıştırabilir. Ama neyse ki, Ay’ın akrep burcuna akşam girişi kendinizi duygusal olarak dengelemenize yardımcı olacaktır.


Akrep Burcu Simgesi
Akrep Burcu
2 Mart 2021 Salı Akrep Burç yorumları

Ruh halleri Salı gününün göğünün altında hızla ilerliyor, Akrep. Gürültüden uzaklaşarak ve kapalı kapılar ardında kendi ihtiyaçlarınızı karşılamaya devam ederek aklı başında kalmanıza izin verin. Ay, bütün öğleden sonra denge arayan Terazi burcunun içinden süzülüyor ve en iyi tek başına halledilebilecek duygusal açıdan ham Plüton ile tartışmaya giriyor. Neyse ki, akşam olduğunda ay burcunuza girer ve tekrar kendiniz gibi hissetmenize yardımcı olur.


Yay Burcu
2 Mart 2021 Salı Yay Burcu yorumları

Yay burcu, bugün hedeflerinle “kapalı” hissetmek kolay. Bu geçici duygunun sizi en iyi şekilde almasına izin vermeyin! Dengeli Terazi ayı, bu öğleden sonra ham Pluto ile zorlu bir etkileşimle karşı karşıya kaldığı için pürüzlü bir şekilde atılıyor. Bu, finans, kaynaklar ve yeteneklerinizin aktivasyonu konusunda stres yaratabilir. Akşamleyin, ay hassas Akrep’in içine kayar, atmosferi susturur ve sizi içe doğru çeker.


Oğlak Burcu
2 Mart 2021 Salı Oğlak Burcu yorumları

Bugün kişisel yaşamınız ve kariyeriniz arasındaki uçurumun son derece farkındasınız, Oğlak. Ay, tüm öğleden sonra sosyal açıdan tatlı Terazi’nin içinden süzülerek doğru bağlantıları kurmanıza ve en iyi ayağınızı öne koymanıza yardımcı olur. Yine de, ayın duygusal olarak ham Plüton ile gün ortası kavgası, iş taleplerine karşı kızgın hissetmenize neden olabilir. Daha sonra Luna duygu odaklı Akrep’e dalar ve arkadaşlarınızla yeniden bağlantı kurmanıza yardımcı olur.


Kova Burcu
2 Mart 2021 Salı Kova Burcu yorumları

Aklınız, Salı gününün semalarında Kova burcunun altında muhtemelen biraz fırtınalı hissedecektir. Denge arayan Terazi ayı, bu öğleden sonra yara iyileştirici Plüton ile zor bir durum tarafından tuzağa düşürülüyor ve sizi ruhunuzun bazı önemli ama tehlikeli alanlarını keşfetmeye yönlendiriyor. Neyse ki, Luna bu akşam sivri Akrep’e sıçrıyor, zihninizi boşaltmanıza ve enerjinizi kariyer konularına yeniden odaklamanıza yardımcı oluyor.


Balık Burcu
2 Mart 2021 Salı Balık Burcu yorumları

Bugün sosyal yakıtın azaldı Balık. Bugün yalnızca bire bir yakın karşılaşmalarla başa çıkabilirsiniz ve daha azını yapamazsınız. Bu nedenle, özgünlük ihtiyacınıza saygı gösteremiyorlarsa insanların çevrenize girmesine izin vermeyin. İlişki seven Terazi ayı, tüm sosyal etkileşimleri yoğunlaştıran duygusal açıdan güçlü Pluto ile bir öğleden sonra buluşmasıyla yoğunlaşır. Neyse ki, Akrep’e ayın akşamı dalması duygusal olarak geri çekilmenize yardımcı olur.

Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu formu kullanarak, verdiğiniz bilgilerin işlenmesini kabul etmiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için gizlilik politikasına ulaşabilirsiniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.