Günlük Burç Yorumları 19 Şubat 2021

İçerikler

19 Şubat Günlük Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Cuma günü için 19 Şubat Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu Simgesi
Koç Burcu
19 Şubat 2021 Cuma Koç Burcu Yorumları

Cuma gününün gökyüzü birkaç yangını başlatabilir Koç. Yönetici gezegeniniz, aksiyon arayan Mars, sevgilisi Venüs ile hayal kırıklığına uğramış bir anlaşmazlığa kilitlenir. Bu huzursuz birlik, ilişki cephesinde boğuşmak için küçük bir sürtüşme yaratabilir, ancak aynı zamanda güne bir seksilik dönüşü de ekleyebilir. Başka yerlerde, ay glib İkizler’e kayıyor ve topraklanmış Satürn ile hizalanarak önemli konuşmaları kolaylıkla kucaklamanıza yardımcı oluyor.


Boğa Burcu Simgesi
Boğa Burcu
19 Şubat 2021 Cuma Boğa Burcu Yorumları

Bugün kolayca sinirlenmek çok kolay Taurus. Yol gösterici gezegeniniz, büyüleyici Venüs, kendini agresif Mars’la haykıran bir maçta bulur. Bugün kendi içinizden kaynaklanan tahriş ve sabırsızlıkla hızlı bir şekilde karşılaşıyorsunuz, bu nedenle kırbaçlamaya veya kendi stresinizi yaratmaya dikkat edin. Bu arada, etkileyici İkizler ayı, istikrarlı Satürn ile buluşur ve kariyer cephesindeki meselelerin üstesinden gelmek için bol miktarda dayanıklılık sağlar.


İkizler Burcu Simgesi
İkizler Burcu
19 Şubat 2021 Cuma İkizler Burcu Yorumları

Cuma gökyüzünün altında yeniden kendin gibi hissetmeye başlıyorsun İkizler. Ay, bu sabah burcunuza girerek, güçlü bir kendini ifade etme ihtiyacına ve fiziksel sağlığınız ve bireyselliğiniz hakkında derin bir farkındalığa işaret ediyor. Luna, günü destekleyici Satürn ile desteklenen bir bağlantıda geçirerek, herhangi bir aktiviteye odaklanmanıza ve takip etmenize yardımcı olur. Bu arada, Venüs ve Mars sevgili kavgalar, cinsel gerginlik ve kişilerarası hayal kırıklığı ekleyerek.


Yengeç Burcu Simgesi
Yengeç Burcu
19 Şubat 2021 Cuma Yengeç Burcu Yorumları

Cuma gününün gökyüzü karışık bir kozmik hareket torbasıdır, Yengeç. Ay, bu sabah erken saatlerde yansıtıcı İkizler’e kayarak enerji seviyenizi düşürür ve sizi yeniden şarj olmak için sosyal olarak geri çekilmeye teşvik eder. Luna’nın yetenekli Satürn ile güçlü bağı, genellikle ürkütücü psikolojik konuları bir sakinlik duygusuyla keşfetmenize yardımcı olabilir. Başka yerde sevenler, Venüs ve Mars, kavga ediyor. Bu potansiyel olarak sosyal durumlarda ek stres yaratıyor.


Aslan Burcu Simgesi
Aslan Burcu
19 Şubat 2021 Cuma Aslan Burcu Yorumları

Sorunlarınla yalnız kalmana gerek yok Leo. Bugünün kozmosu, ay sosyal olarak pürüzsüz İkizler’e doğru süzülürken, göğsünüzden bir şeyler çıkarmanıza yardımcı olmak için ağınıza ulaşmanızı hatırlatıyor. Güçlü Mars ve alıcı Venüs gökyüzünde bir anlaşmazlığa sahip olduğundan, Luna’nın topraklanmış Satürn ile bağlantısı, ilişki cephesinde çok ihtiyaç duyulan ciddi konuları keşfetmenize yardımcı olur. Bu ortaklık dramını ateşleyebilir.


Başak Burcu Simgesi
Başak Burcu
19 Şubat 2021 Cuma Başak Burcu Yorumları

Bugün oyunun zirvesindesin Başak. Hiperaktif İkizler ayı, yetenekli Satürn ile destekleyici bir bağlantı oluşturduğundan, Cuma gününün semalarında doğru yönde ilerlemek sizin için kolaydır. Her zamanki iş yükünüzü kolaylıkla ve dayanıklılıkla ortadan kaldırabilirsiniz. Bu arada, kozmik romantik meslektaşları Venüs ve Mars, kendilerini onu dışarı çıkarırken bulurlar. Bu kıvılcımların uçmasına neden olur, ancak yangınları da başlatabilir.


Terazi Burcu Simgesi
Terazi Burcu
19 Şubat 2021 Cuma Terazi Burcu Yorumları

Sen Cuma gününün gökyüzünün altında aydınlanmayı bekleyen bir maçsın, Terazi. Yönetici gezegeniniz, bağ kuran Venüs, günü agresif Mars’la hayal kırıklığına uğramış bir kavgada geçiriyor. Bu sizi çabuk öfkelendirebilir, sabırsız hale getirebilir ve kızarıklık yapmaya yatkın hale getirebilir. Aynı zamanda bu yön, cinsel yaşamınıza biraz baharat katıyor. Başka yerlerde, oyuncu İkizler ayının ciddi Satürn ile bağlantısı, netlik gerektiren durumlarda ihtiyaçlarınızı karşılamanıza yardımcı olabilir.


Akrep Burcu Simgesi
Akrep Burcu
19 Şubat 2021 Cuma Akrep Burcu Yorumları

Bir Akrep olarak, samimiyetin inceliklerini keşfetmek sizin için ikinci doğa. Yönetici gezegeniniz, go-getter Mars, sevgiliniz Venüs ile hararetli bir tartışmaya girerken, Cuma gününün gökyüzü sizi bu maceraya daha da sürüklüyor. Bu, cinsel yaşamınıza eğlenceli kıvılcımlar katabilir, ancak ilişki konularını kolayca karmaşıklaştırabilir. Neyse ki, yansıtıcı İkizler ayı güvenli Satürn ile bağlantı kurarak psikolojik sulara güvenle girmenize yardımcı olur.


Yay Burcu Simgesi
Yay Burcu
19 Şubat 2021 Cuma Yay Burcu Yorumları

İlişki meseleleri önümüzdeki gün baskın, Yay! Ay, bu sabah İkizler burcunun karşıt burcuna kayarak dikkatinizi bire bir etkileşimlere çeviriyor. Luna’nın yetenekli Satürn ile destekleyici uyumu, her türlü ciddi, bağlılık odaklı konuları kolaylıkla gündeme getirmek için alan sunar. Başka yerlerde, kozmik aşıklar, Venüs ve Mars, yukarıda tartışıyorlar – daha iyi ya da daha kötü için romantik gerilimleri körüklüyorlar.


Oğlak Burcu Simgesi
Oğlak Burcu
19 Şubat 2021 Cuma Oğlak Burcu Yorumları

Bugün peşinden git, Oğlak. Kendinizi organize etmek ve bugün iş gündeminizin dışına çıkmak için ihtiyacınız olan her şeye sahipsiniz. Hızlı düşünen İkizler ayı, güvenli Satürn ile aynı hizaya geldiğinden bu mümkündür. Kozmik yoldaşlar Venüs ve Mars kendilerini bir kavgada bulurken, ilişki meseleleriyle ilgili gerginlikler güne yayılır. Bu birlik, ya gemiyi romantik bir şekilde sallayabilir ya da kıvılcımlar saçabilir.


Kova Burcu Simgesi
Kova Burcu
19 Şubat 2021 Cuma Kova Burcu Yorumları

Havada romantizm var, Kova. Sevgi havasındasınız ve evren bunu sağlamak istiyor. Ay, tüm gün oyuncu İkizler burcunda dolaşır ve yönetici gezegeniniz, yetenekli Satürn ile güçlü bir bağlantı oluşturur. Emek yerine keyif alma odaklı faaliyetlere odaklanın. Kozmik aşıklar, Venüs ve Mars, bugün kendilerini ateşli ama seksi bir çekişmenin içinde buluyorlar – ya seks hayatınızı duyabilir ya da mevcut gerilimlerin alevlerini körükleyebilir.


Balık Burcu Simgesi
Balık Burcu
19 Şubat 2021 Cuma Balık Burcu Yorumları

Bugün yeraltına gidiyorsun, Balık. Ay bu sabah yansıtıcı İkizler’e kayıyor ve odak noktanızı geçmişe, ev yaşamınıza ve mevcut aile bağlantılarınıza odaklıyor. Luna’nın istikrarlı Satürn ile bağlantısı, psikolojik olarak güvenli bir şekilde yeni zeminlerin üstesinden gelmenize ve projeler üzerinde gayretle çalışmanıza yardımcı olur. Başka yerlerde, kozmik yoldaşlar Venüs ve Mars, romantik ilgi alanlarına ya bir seksilik bükümü ya da bir tutam hayal kırıklığı ekleyerek, onu dışarı çıkarır.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu formu kullanarak, verdiğiniz bilgilerin işlenmesini kabul etmiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için gizlilik politikasına ulaşabilirsiniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.