Rüyada Eski Sevgili Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada eski sevgili görmek, sizin ve eski sevgilinizin öpüştüğünü / kavga ettiğinizi veya eski sevgilinizle tekrar bir araya geldiğinizi görmek mevcut hayatınızdaki bir şeyin veya birinin size benzer duygular uyandırdığını gösterir. Rüya, mevcut ilişkinizdeki benzer davranış kalıpları konusunda sizi uyarmanın bir yolu olabilir. Önceki ilişkiden öğrendiklerin şimdiki ilişkiye uygulanması gerekebilir, böylece aynı hataları tekrarlamazsın.

Alternatif olarak, geçmiş aşkınızla paylaştığınız olumlu deneyimler ve güzel zamanlar üzerine düşünüyor olabilirsiniz. Eski sevgilinle ya da eski sevgilinin seninle tekrar bir araya gelmek istemesi ile tekrar bir araya gelme hayalleri, gerçekliğin bir yansıması olmayabilir.

Rüyada eski sevgilinin evlenmesini görmek, işlerinin kötü gidişinin bir son bulacağına, uzun yıllardan beri hayal ettiği şeylere göstereceği sabır ve azim sayesinde kısa bir zamanda ulaşacağına, sevdiği kişilerin yardım taleplerine cevap vereceğine, geçimini zorluk ve zahmet çekmeden, kolay yollardan kazanacağına delalet eder.

Loading...

Rüyada eski sevgiliyi ısırmak, yokluk ve borç nedir bilmeyeceğine, maddi açıdan uğranan zararların yakın zaman içinde telafi edileceğine, sancılı geçen bir projenin hayırlı bir şekilde nihayete erdirileceğine, sorunların ortadan kaldırılacağına inanılır.

Rüyada eski sevgilinin peşinden gitmek, çok büyük kazanç sağlanabilecek işlerin elden kaçırılacağına, kötülüklerden hep uzak olmaya, güvende olmaya inanılır.

unrecognizable couple hugging and enjoying new york city views
Photo by Samson Katt on Pexels.com

Rüyada eski sevgili görmek tabiri nedir?

1. Eski sevgilinize karşı çözülmemiş duygularınız var.

Bu konuda çok fazla endişelenmeden önce, bu duyguların illa ki romantik olmak zorunda olmadığını unutmayın. Belki ikiniz arasındaki işlerin bitişi konusunda huzursuzsunuzdur, ya da belki de ilişkinizin zihninizde bittiği yoldan geçmeye çalışıyorsunuzdur.

Loading...
2. Yeni bir ilişkide başarılı olmaktan endişeleniyorsunuz.

Rüya analizi üzerine çalışan bir psişik olan Ally Mead’in The Huffington Post’a söylediği gibi, başka biriyle yeni bir ilişkiye başlarken eski sevgiliyi hayal ediyorsanız, muhtemelen bu ikisini bir çabayla karşılaştırıyorsunuzdur. bu sefer her şeyin yolunda gittiğinden emin olmak için. Mead, “Yeni biriyle bir ilişkiye giriyorsanız, ruhunuz hala eski ilişkinizin artılarını ve eksilerini çözmeye çalışıyor olabilir” dedi. “Bu durumda, ruhunuz yeni ilişkinizle başarıya ulaşmaya çalışıyor.”

3. Daha büyük bir sorunun sembolü.

Mead, “Ancak çoğu zaman rüyalar semboliktir ve gerçek değildir,” dedi. “Duyguların muhtemelen seni en başta eski haline getiren her şeyi iyileştirmeye yöneliktir.”

Yani temelde, eski sevgilin hakkında rüya görüyorsan, ilişkinin neden bittiğini ve neyi farklı yapabileceğini düşün. Senin hatan olsaydı – ve olmasa bile – bunu çözmek ve gelecekteki ilişkilerde olmasını engellemek bu rüyaları sona erdirebilir.

Loading...
4. Aslında onların üstesinden gelmediniz.

Eski sevgilin hakkında rüya görmen için hala ona karşı hisler beslemekten başka birçok neden olsa da, bu hala bir seçenek. İçinize derinlemesine bir göz atmanız ve gerçekten tekrar bir araya gelebilmeyi isteyip istemediğinizi anlamanız gerekebilir… ve oradan nereye gideceğinizi bulmanız gerekebilir

5. Bu eski sevgilinle ilgili değil, seninle ilgili.

Psychics Universe’e göre; rüyada eski sevgili görmek, bir senin parçanı temsil etme ihtimali var . Belki de geçmiş ilişkinizde kendinizden ve sevdiğiniz şeylerden çok fazla vazgeçtiğiniz anlamına gelir ve onu geri alma zamanı gelmiştir. Ya da belki bir şekilde kendinizi ihmal ettiğiniz anlamına gelir. Her iki durumda da, eski sevgilinle geçirdiğin süre boyunca kendi davranışını analiz etmek ve büyük bir değişiklik yapman gerekip gerekmediğini anlamaktan zarar gelmez.


Bunlar da ilginizi çekebilir…

Loading...

6. Başka birinin sizi tekrar incitmesinden korkuyorsunuz.

Birçok insan için eski bir ilişkiyi atlatmak zordur, çünkü aynı şekilde yeniden incinme korkusuyla gelir (özellikle de ayrılığınız acılıysa). Bunun, rüyalarında oynadığı eski konuğunla bir ilgisi olabilir. Yeni bir ilişkinin aynı yolda ilerlediğini fark etmenin yolu bile olabilir . Bu, ilişkinin gidişatını değiştirmek için elinizden geleni yapmanız gerektiği veya duygusal olarak tam bir kapanışa sahip olmadığınız anlamına gelebilir.

7. Rüyandaki eski sevgili aslında kendinden ayrılan sensin.

Şimdiye kadar muhtemelen söyleyebileceğiniz gibi, rüyalarda görünen eski sevgililer her türlü şeyi sembolize edebilir. Exemplore, zihninizin size kendinizin farklı bir tarafını – muhtemelen kendinizin zıt tarafını – bastırdığınızı ve gerçekte kim olduğunuzla temasa geçmeniz gerektiğini söylemenin bir yolu olabileceğini söylüyor.

Exemplore, “Bu tür bir rüyayı eski sevgilinizle yeniden bağlantı kurmanız gerektiğinin bir işareti olarak yorumlamak, yalnızca bu sorunu çözülmeden bırakmayacak, aynı zamanda sorunu daha da karmaşıklaştıracaktır” diyor. “Bu rüya size kendinizle olan ilişkinizi güçlendirmeniz gerektiği mesajını veriyor; Şu anda enerjinizi dış ilişkilere aktararak dikkatinizi dağıtmayın. “

Loading...
8. Kötü bir ayrılıktan sonra onları affetmeye çalışıyorsunuz.

İkiniz arasındaki işler iyi bitmediyse ve asla affetme fırsatı olmadıysa, rüya beyninizin bu fırsatı sizin için yaratma yolu olabilir. Dreamstop’a göre, eski sevgilinle barışman gerektiği gerçeğini temsil ediyor olabilir. Düşlerin durmasını mı istiyorsun? Uyanık ve bilinçli olduğun zaman eski sevgilini affet.

9. Hayatınızın bazı kısımlarını onlarla özlüyorsunuz.

Rüyada eski sevgili görmek, eski hayatında o kişiyle özlediğin bir şey olduğu ve onu geri istediğin anlamına gelebilir. Ancak, bu eksik parça illa ki kişi değildir; yaşadığınız yer, birlikte yaptığınız bir şey veya hayatınızın o döneminde sık sık ziyaret ettiğiniz bir yer olabilir.

10. Hayatınızdaki bir şey sizi mutsuz ediyor.

Rüyanızdaki bir eski sevgilinin, hayatınızda sizi mutsuz eden başka bir şeyin, tamamen devam etmek için “ayrılmanız” gereken başka bir şeyin sembolü olabileceğini de ekler. Bir gerçeğin sizi aşağı çektiğini bildiğiniz bir şey varsa, değiştirmek için adımlar atmak iyi bir fikir olabilir.

Loading...

Rüyada eski sevgili görmek her türlü anlama gelebilir, ancak bu rüyanın size ne anlatmaya çalıştığını bilmek istiyorsanız, en iyisi kendinize bakmaktır. Muhtemelen aradığınız tüm cevaplara sahipsiniz.

Kaynak:

  1. http://www.dreammoods.com/dreamdictionary/e2.htm
  2. https://hellogiggles.com/lifestyle/dreaming-about-ex/

Loading...
Subscribe
Bildir
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments