19 Ekim Günlük Burç Yorumları

19 Ekim Günlük Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Cumartesi günü için günlük burç yorumu

19 Ekim 2020 Pazartesi Koç Burcu Yorumları

Geçmişte aldığın kararları sorguluyorsun. Ciddi bir değişime doğru yürüdüğün yolda karşına çıkan durumları iyi değerlendirmen gerekecek.

19 Ekim 2020 Pazartesi Boğa Burcu Yorumları

İçinde bulunduğun döngüde hem ruh halin hem ikili ilişkilerin oldukça etkilenmişken, sana yardımcı olacağını düşündüğün yeni fikirlere oldukça açıksın.

19 Ekim 2020 Pazartesi İkizler Burcu Yorumları

Mutfakta yeni tarifler denemek üzere alışverişe çıkabilir, yeme alışkanlıklarını yenileyebilirsin. Ailene daha çok vakit ayırmak isteyeceksin.

19 Ekim 2020 Pazartesi Yengeç Burç Yorumları

Uzun zamandır aklında olan ama bir türlü gerçekleştiremediğin hedeflerini hayata geçirmek üzere adım atıyorsun.

19 Ekim 2020 Pazartesi Aslan Burç yorumları

İlişkisi olan bir Aslan burcuysan, partnerinle romantik bir seyahat planlamak isteyebilirsin. Rutinlerini bir köşede tutarken seni bile şaşırtan yeni kararlar alabilirsin.

19 Ekim 2020 Pazartesi Başak Burç yorumları

Aile arasında miras konuları gündeme gelebilir. Bu konuyla ilgili adaletsizlik olduğunu hissedebilirsin. Bugün her şeyi iki kez kontrol etmekte fayda var!

19 Ekim 2020 Pazartesi Terazi Burç Yorumları

Sabırlı ve toleranslı davranmanı gerektiren gelişmelerle daha sık karşılaşabilirsin bugün. Yakın bir arkadaşınla yapacak olduğun görüşme esnasında şaşıracağın haberler alabilirsin.

19 Ekim 2020 Pazartesi Akrep Burç Yorumları

İlişkisi olmayan bir Akrep burcuysan, bugünlerde fiziksel olarak beğendiğin kişilerle yakınlık kurabilirsin. Geçmişten gelen sorunlar yeniden gün yüzüne çıkabilir.

19 Ekim 2020 Pazartesi Yay Burcu Yorumları

Çocukları olan bir Yay burcuysan, onların zamanlarını, oyun ve çalışma saatlerini düzene sokacağın bir plan hazırlıyorsun.

19 Ekim 2020 Pazartesi Oğlak Burç Yorumları

İnsanlara ayak uydurmak değil, kendi istediğini yapmak istiyorsun. Eski sevgilinden alacağın telefon ile kafa karışıklıkları yaşayabilirsin.

19 Ekim 2020 Pazartesi Kova Burç Yorumları

Baskılara gelemeyen tarafın bugün biraz daha sivrilecek. Zihninin bulantısı dikkat dağınıklığına neden olabilir. Dosyalarını yedeklemelisin!

19 Ekim 2020 Pazartesi Balık Burç Yorumları

Yatırım yapmak istediğin bir konuya karşı temel adımlar atmaya karar verebilirsin. Ailenle olan iletişimini ilerletmek için keyifli organizasyonlar planlıyorsun.

Kaynak: https://sabah.com.tr/magazin/2020/10/18/uzman-astrolog-zeynep-turan-ile-gunluk-burc-yorumlari-19-ekim-2020-pazartesi-gunluk-burc-yorumu-ve-astroloji

EN GÜNCEL BURÇ YORUMLARINI KAÇIRMA

En güncel burç yorumlarını kaçırmamak için günlük burç yorumları bültenimize abone ol ve günlük olarak e-posta bildirimi al!

Asla istenmeyen posta göndermeyeceğimize söz veriyoruz. Daha fazla bilgi için gizlilik politikamıza göz atın.

Rüya Yorumcum

Rüya gördüğün gibi değil, yorduğun gibi çıkar.

Subscribe
Bildir
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x