Rüyada oğlunun eski sevgilisini görmek

Rüya gördüğün gibi değil, yorduğun gibi çıkar. Rüya tabirleri kişiden kişiye çok farklılık göstermektedir. Bu nedenle genel olarak rüya tabirlerine bakmak sizi yanıltabilir. Yine de bu yazımızda genel olarak rüyada oğlumun eski sevgilisini görmek, rüyada oğlunun eski sevgilisini görmek ve rüyamda oğlumun eski sevgilisini gördüm ile alakalı genel yorumlara yer verdik. Eğer rüyanızı daha detaylı yorumlatmak istiyorsanız buradan rüyanızı gönderebilirsiniz.

Rüyada oğlunun eski sevgilisini görmek maddi zarara uğrayacağına, yılların emeğini ve birikimini de böylece kaybedeceğine, her işinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, dost ve akrabalarla paylaşılacağına, çok rahat, huzurlu ve güzel bir ömür süreceğine, rüya sahibinin, gerçekleştireceği bazı çalışmalar sayesinde çok daha iyi bir hayata kavuşacağına, sorunsuz, sakin ve huzurlu günler geçireceğine, kendisini allah’a yakınlaştıracak hayır işlerine daha çok vakit ve para ayırabilme şansına nail olacağına, haksızlığa uğrayacağına, kazancının bereketleneceğine alamet etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin oğlunu görmek

Makamının artacağına, yönetici koltuğuna oturtulmaya layık görüleceğine, kısa sürede istenilen noktaya gelineceğine delalet etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin oğlu olduğunu görmek

Haksızlıklar karşısındaki duruşunu hiçbir zaman bozmayacağına, çok büyük zararlara uğrayacağına işaret eder.

Rüyada oğlunun sevgilisinden ayrıldığını görmek

Rakiplerin çok ağır yenilgilere uğratılacağına, yetenekli ve şahsiyetli kimse haline geleceğine işaret eder.

Rüyada oğlunun sevgilisini görmek

Yakın bir dostuyla kırgınlık yaşayacağına, maddi ve manevi olarak hayırlı adımlar atacağına delalet eder.

Rüyada eski sevgilinin evlenmesini görmek

İşlerinin kötü gidişinin bir son bulacağına, uzun yıllardan beri hayal ettiği şeylere göstereceği sabır ve azim sayesinde kısa bir zamanda ulaşacağına, sevdiği kişilerin yardım taleplerine cevap vereceğine, geçimini zorluk ve zahmet çekmeden, kolay yollardan kazanacağına delalet eder.

Rüyada eski sevgiliyi ısırmak

Yokluk ve borç nedir bilmeyeceğine, maddi açıdan uğranan zararların yakın zaman içinde telafi edileceğine, sancılı geçen bir projenin hayırlı bir şekilde nihayete erdirileceğine, sorunların ortadan kaldırılacağına inanılır.

Rüyada eski sevgilinin peşinden gitmek

Çok büyük kazanç sağlanabilecek işlerin elden kaçırılacağına, kötülüklerden hep uzak olmaya, güvende olmaya inanılır.

 

Rüya Yorumcum

Rüya gördüğün gibi değil, yorduğun gibi çıkar.

Subscribe
Bildir
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x